Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online Önemli Bir Güncelleme Aldı

GTA Online, önemli güncellemelerine bir yenisini daha ekledi.

Rockstar Games’in şüphesiz ki en gözde oyunu olan Grand Theft Auto Online, alıştığımız büyük güncellemelerden birini daha alıyor. Oyunu yeni içerikler ve genişleme paketleriyle hareketli tutmaya söz veren ekip sözünün arkasında durmaya devam ediyor. Yaklaşık üç yıldır düzenli olarak yayınladıkları güncellemelerle, GTA Online’ı bir an için dahi sıkıcılığa düşmekten kurtarıyorlar.

gta online güncelleme

Güncelleme ile oyuna yeni bir mod eklendi. Oyuna eklenen yeni modun ismi, Adversary. Ayrıca Rocket Voltic Drop için özel olarak tasarlanmış olan Blazer Aqua ve Ruiner 200 araçları da bu güncellemeyle birlikte oyuna ekleniyor. Resurrection ismi altında oyuna eklenen yeni mod, heyecan ve keyfi bir araya getirmek için yaratılmış. Adversary modu temelde yakar top oyununun kurallarına benzeyen bir sisteme sahip. Toplamda 8 kişinin yer aldığı modda iki takım karşı karşıya geliyor.

Aircraft Carrier ve Elysian Island dahil 7 haritada mücadele edilecek Resurrection modunda, yere düşen takım üyenizi oyuna yeniden kazandırmak için, rakip takımdan birinin canını almanız gerekiyor. Yeni modun özelliklerini denerken, çifte nakit para ve deneyim puanı da kazanacaksınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.