Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6’nın Dosya Boyutu Sızdırıldı!

GTA 6'nın ne kadarlık boş alan isteyeceği sızdırıldı. Yüksek dosya boyutuyla beraber şimdiden sistemlerinizde yer açmayı düşünebilirsiniz.

Rockstar Games tarafından şu anda geliştirme aşamasında bulunan Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için yeni sızıntılar ortaya çıkmış durumda. Ortaya çıkan bilgilere göre oyunun dosya boyutunun ne kadar olacağı belli oldu ve siz de sistemlerinizi bu sızıntıya göre ayarlayabilir ve beklemeye koyulabilirsiniz.

X platformu üzerinden yayınlanan çeşitli gönderilere ve aynı zamanda forum üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre GTA 6’nın dosya boyutu 228.5 GB olacak. Bu dosya boyutu oldukça yüksek bir şekilde karşımıza çıkıyor. Diğer taraftan bu boyutun optimizasyonun yapılmadığı bir sürüm için geçerli olacağı da söyleniyor. Dolayısıyla boş disk alanı ihtiyacının ilerleyen süreçte daha da düşeceğini tahmin edebiliriz.

GTA 6, 2025 Yılında Geliyor

Yıllarca süren söylentilerin ve sızıntıların ardından Rockstar, Şubat 2022 tarihinde GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı. Yayınlanan fragman ile beraber oyun kategorisinde kısa sürede en çok izlenen video arasına girdi ve bu video 20 saatte 80 milyon izlendi. Geldiğimiz noktada 3 aylık bir süre içerisinde tanıtım fragmanının 181 milyona ulaştığını aktarabiliyoruz. Bu da gerçekten yüksek bir sayıya tekabül ediyor.

gta 6 88w8.1280

5 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan ilk fragmanla beraber resmi olarak duyurulan GTA 6,açıklanan detaylara göre 2025 yılı içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü daha sonraki bir tarihte kullanıcılara sunulacak. Florida’dan esinlenilen kurgusal Leonida (Miami) eyaletinde geçen bu oyunda iki farklı karakterle beraber maceraya atılacak ve burada yine açık dünya içerisinde gezip tozabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.