GTA 6’nın Vice City’de Geçebileceğini Gösteren Gizemli Paylaşım!

Yıllardan bu yana beklenen GTA 6 hakkındaki söylenti kazanı kaynamaya devam ediyor. Rockstar Games’in bir çalışanı tarafından yapılan Instagram paylaşımı, oyunun Vice City’nin farklı bir versiyonunda geçeceğine dair iddiaları alevlendirdi.

GTA 6 çıkış tarihi ne zaman, nerede geçecek, GTA 6 karakteri kim olacak? Bu soru listesini daha da uzatmak mümkün. Fakat ne yazık ki hiçbiri şu ana dek cevabını bulmuş değil. Dahası, oyuna dair merak ve söylentiler her geçen gün artmaya devam ediyor.

2011’den beri Rockstar’da çalışan ve GTA 5, Red Dead Redemption 2 ve LA Noire oyunlarının müziklerinden sorumlu olan Tony Mesones, Instagram Hikayesi’nden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Rockstar Games Çalışanının Paylaşımı:

Söz konusu gönderi, Miami’nin Güney Sahili’nin bir bölümünü yansıtıyor. Mesones’in paylaşımı yaparken kullandığı ifade ise şöyle: “Soğuk olacağını kim söyledi?”

İşte bu paylaşım, dört gözle oyundan gelecek haberi bekleyenler için ufak çaplı bir heyecan dalgasına yol açtı. Fakat Miami’nin ABD’nin en popüler turizm noktalarından biri olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani Mesones, GTA 6’ya atıfta bulunmak yerine gerçekten tatil yapıyor olabilir.

GTA 6, Vice City’nin Farklı Bir Versiyonunda Geçebilir

GTA 6 Vice City

Bununla birlikte Mesones’in gönderide Rockstar Games hesabını etiketlemesi biraz kafa karıştırdı. Bu da, söz konusu paylaşımın gerçekten de GTA 6 ile ilgili olabileceği yönündeki söylentileri beraberinde getirdi.

Bildiğiniz üzere 2002 yılında piyasaya sürülen GTA Vice City, Miami’den ilham alıyordu. Video oyun haberciliğinin en güvenilir isimlerinden Bloomberg muhabiri Jason Schreier’a göre serideki yeni oyun günümüz Vice City‘sinde geçecek.

Bu ayın başında Schreier, GTA 6’nın hala geliştirme aşamasında olduğunu ve 2025 yılına kadar çıkmayabileceğini söylemişti. Ünlü muhabir ayrıca oyunun “gelişen / genişleyen bir haritaya” sahip olacağını da ifade etmişti.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol