Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Fragman Tarihi Aylar Önce Bir Tişörtün Üstüne Yazılmış

GTA 6 fragmanının ne zaman yayımlanacağı aylar önce GTA Online'a eklenen bir tişört aracılığıyla zaten açıklanmış!

Oyun dünyasının nefeslerini tutarak beklediği GTA 6 fragmanına çok az bir vakit geldi. Rockstar Games, ikonik serideki yeni oyuna ilk resmi bakışımızı atacağımız videoyu, 5 Aralık Salı TSİ 17:00‘da yayımlayacak. Peki, yıllardır beklediğimiz bu tarihin aylar önce GTA Online’a eklenen bir tişörte “şifreli mesaj” olarak yerleştirildiğini söylesek?

Grand Theft Auto’nun çevrimiçi versiyonu, düzenli olarak yeni görevler, araçlar, etkinlikler ve kıyafetlerle güncelleniyor. Bu kıyafetlerden biri ekim ayının sonunda bir Sightseeing etkinliği sırasında UFO tarafından kaçırılan oyunculara verilmişti. İlk olarak oyunun haziran güncellemesinde görünen ve ekim etkinliğine kadar kaldırılan tişört, tuhaf bir tasarımın etrafına yerleştirilmiş gibi görünen rastgele bir sayı dizisinin yanı sıra bir dizi sembol içeriyordu.

Kullanıcılar sayıların arkasındaki şifreli mesajı çözmeyi başardılar. Mesajda “ONEDAYWILLREVEALALL” (Bir gün her şey ortaya çıkacak) yazıyordu. Esasen bu tek başına pek bir anlam ifade etmiyordu, ancak GTA forumlarındaki bir kullanıcı koda bir tarih yerleştirilmiş olabileceğini keşfetti. Rakamların 12523 dizisini içerdiğini ve bunun teorik olarak GTA 6 fragmanının tarihi olan 5 Aralık 2023’e atıfta bulunduğunu belirten kullanıcı, böylece aylardır gözümüzün önünde olan tuhaf bir gizemi ortaya çıkarmış oldu.

Rockstar Games geçen hafta ilk Grand Theft Auto 6 fragmanının 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da geleceğini açıklamıştı. Stüdyo, Şubat 2022’de Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyunu için aktif geliştirmenin “iyi bir şekilde devam ettiğini” doğrulamış, ancak oyun hakkında ayrıntı vermekten kaçınmıştı. Paylaşılacak ilk fragman, GTA 6‘dan ilk resmi görünümü bizlere verecek.

Bu arada, GTA 6’nın ilk duyuru videosuna günler kala sosyal medyaya yeni bir sızıntı düştü. Rockstar Games’in tepe yöneticilerinden olan Aaron Garbut’ın oğlunun arkadaşı, TikTok’ta takipçileri ile oyunun geçeceği harita olan Vice City’nin görüntüsünü paylaştı. Los Santos’tan iki kat büyük olacağı bildirilen bölgenin üç büyük şehir, dört alt şehir içermesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.