Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 4 ve Red Dead Redemption Remaster’ları İptal Edilmiş

Rockstar Games, uzun bir süre önce Red Dead Redemption ve GTA 4 remasterlarının üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Ancak yeni bir sızıntıya göre geliştirici, remasterları iptal etme kararı almış.

Rockstar‘ın Red Dead Redemption ve GTA 4’ün heyecanla beklenen remasterlarını iptal ettiği bildirildi. Haber, Rockstar hayranlarının sıkça bilgi aldığı güvenilir sızıntı Tez2 tarafından açıklandı. Haberin detayında ise Rockstar Games’in birkaç yıldır bu remasterlar üzerinde çalıştığını ancak şimdi uğraşılan projeler arasından çıkarıldığı yazıyor.

Haber sızıntı olduğu için, Rockstar’ın içinden bu bilgilerin nasıl aktarıldığına dair herhangi bir bilgi yok. Sızıntı yapan kişi, Grand Theft Auto Remastered Trilogy‘ye yönelik zayıf bir isteğin buna sebep olduğunu belirtiyor. Ancak üçlemenin geçen yıl piyasaya sürüldüğü ve iki remaster’ın yıllar önce iptal edildiği göz önüne alındığında sebepleri kestirmek oldukça zor.

Red Dead Redemption Remaster’ı Gelebilir

Red Dead Redemption

Durumun gidişatına bakıldığında RDR veya GTA 4 remaster alamayacağız gibi görünüyor. Ancak orijinal Red Dead Redemption’ı yeni nesil Xbox Series X/S konsolunda hala oynayabileceğinizi ve oyun fiyatının eskiye nazaran azaldığını belirtelim. Muhteşem açık dünya oyununu hala oynamayan varsa, indirimlerden faydalanabilir.

Ayrıca Xbox Series X/S konsollarında GTA 4’te oynanabiliyor ancak hayranlar yıllardır oyunun remasterının çıkmasını bekliyor. Başka bir rapor ise Red Dead Redemption remasterının Kasım 2021 itibariyle erişilebilir olacağını belirtti. Ancak resmi bir haber almadan umutlanmak doğru olmayacak gibi görünüyor. Sonuçta her iki haber de bir sızıntıdan geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.