Gris 13 Aralık’da Yayınlanacak!

Gris 13 Aralık'ta Switch ve PC platformuna çıkacak.

Nintendo Switch ve PC platformu için geliştirilen Gris, 13 Aralık’da yayınlanacağını duyurdu. Oyun içerisinde genç bir kızı canlandıracağız.

Macera oyunu olarak 13 Aralık’da Switch ve PC platformu için yayınlanacak olan Gris, Nomada Studio tarafından geliştirildi. Devolver Digital tarafından da oyun severlere sunulacak olan yapım da kendi dünyasında acı verici bir deneyim yaşayan Gris adlı genç bir kızı canlandıracağız. Umutlu bir genç kız olan Gris, üzüntülü bir yolculuğa çıkacak. Hikaye eşliğinde bir yapıya sahip olacak olan macera oyununda Gris adlı genç kız yeni yeteneklerini keşfedecek ve hayata daha olumlu bakmaya başlayacak.

Tek oyunculu olarak oynanacak olan yapım da Türkçe dili yer almazken, 11 farklı dil seçeneği de oyunculara sunulacak. Bizlere bir nevi platform oyunlarını andıracak olan oyun da kaliteli grafikler ve sade görseller göreceğiz. Farklı tehlikelere sahip olan bir yolculuğa çıkacak ve umudumuzu kaybetmeden ilerlemeye çalışacağız. Birbirinden farklı mekanların ve içeriklerin yer aldığı oyunda gerilimden uzak bir oynanış atmosferi yer alacak.

13 Aralık’da yayınlanacak olan Gris nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak henüz duyurulmadı. Oyun Steam sayfasında sergilenmeye başlandı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core i7-950 (4 * 3000) or equivalent / AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>