Grid Steam’de Ön Siparişlere Açıldı!

Grid 92.00 TL olarak satılmaya başlandı.

Dün Codemaster sürpriz bir duyuru yaparak yeni Grid oyununu duyurmuştu. Tahminler Grid 4 üzerine kurulurken oyun bu sabah Steam üzerinde ön siparişlere açıldı. Yapım 92.00 TL gibi uygun bir fiyat etiketi ile oyunculara sunuluyor.

Dün yaptığımız haberlerde Codemasters’ın yeni duyurusundan söz etmiş ve yeni yarış oyununu 13 Eylül’de oyunculara sunacağından söz etmiştik. Oyun ön siparişlere açılırken çeşitli bilgiler de oyuncular ile paylaşılıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun deneyimlerini karşımıza çıkaracak olan Grid, eşsiz bir anlık yarış heyecanı sunacak.

13 Eylül 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak olan oyun iki farkı paket halinde oyunculara sunulacak. Oyuncular her yarışta kendi hikayelerini yaratacak, kendi yollarını seçecek, motorlar dünyasını fethetme fırsatı elde edecekler. Oyun içerisinde dünyaca ünlü markaların çeşitli araç modelleri ile benzersiz pistlerde yarışacak, yeteneklerimizi sınama fırsatı elde edeceğiz.

Gerçekçi yapısı ile oyuncuları gerçek bir yarış atmosferine götürecek olan Grid’de farklı kamera açıları eşliğinde yarışlara dahil olacak, araç kokpitlerini detaylı bir şekilde görebileceğiz. Yapılan yarışlarda araçlar gerçekçi bir şekilde paramparça olacak ve oyuncuları gerçek bir dünyaya götürecek.

Oyunun Ultimate paketinde oyunculara daha zengin ve geniş bir içerik sunuluyor. Ultimate paketin fiyatı 119.00 TL olarak satılıyor.

Grid’in sistem gereksinimleri henüz duyurulmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol