Grid Ertelendikten Sonra Yeni Bir Trailer Aldı!

Grid yeni bir trailer aldı.

Yarış severlerin merakla beklediği Grid geçtiğimiz hafta Ekim ayına ertelenmişti. Normalde 13 Eylül’de lansmana çıkacak olan yapım, 12 Ekim’e ertelenmesi ile yeni bir trailer’da aldı.

Codemasters’ın merakla beklenen yarış oyunu olan Grid geçtiğimiz hafta ertelenme haberi ile gündeme gelmişti. Tüm platformlar için 12 Ekim’de lansmana çıkacak olan yapım yeni bir fragmanını da oyuncular ile paylaştı. Eşsiz bir anılık yarış heyecanı sunacak olan Grid ertelenmesi ile oyuncuları üzse de yeni fragman ile oyuncularını meraklandırmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı araçlarını karşımıza çıkaracak olan Grid gerçekçi yapısı ile günümüzün en iyi yarış deneyimlerinden bir tanesini sunacak. Oyuncular her yarışta farklı yol şartları ile karşılaşacak ve motorsport dünyasını fethetme fırsatı yakalayacaklar. Peş peşe kazaların yaşandığı yarışlarda oyuncular benzersiz sürücüler ile de karşılaşacak ve kendi kariyerlerini de oluşturabilecekler.

Sürpriz bir şekilde Ekim ayına ertelenen yapım bu kararı ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratsa da yeni fragman ile hem merak hem de heyecan dürtüsü oluşturuyor.

Yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol