GrandChase Başlangıç Rehberi

GrandChase isimli mobil oyunda işinize yarayacak bir çok bilgi ve taktik öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 1,00 out of 5)
Loading...

GrandChase isimli oyunumuz mobil RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İlk çıktığında pek tutulmayan oyunu güncellemeler ile geliştirdiler ve mükemmel bir hale getirdiler diyebiliriz. Bu oyunda sizi büyük bir macera bekliyor olacak. 100’e yakın görevin yanı sıra bir çok aktivite de oyun içinde sizleri bekliyor. Peki ben bu oyuna yeni başlarsam zorlanır mıyım? Her oyunda olduğu gibi bunda da tabi ki hiç bir şey bilmeden başlarsanız zorluk çekersiniz. Ama şu an doğru yerdesiniz.

GrandChase başlangıç rehberi isimli bu yazımızda, özellikle oyuna yeni başlayanların işine yarayacak bir çok taktik ve ipucunu bulacaksınız. Bu sayede oyun içinde zorlanmadan ilerleyecek, maksimum keyif alacaksınız. Gelin konumuza geçelim.

grandchase baslangic rehberi 2

GrandChase Başlangıç Rehberi

Oyunumuz RPG türünde bir oyun olduğu için bir sürü karaktere de ev sahipliği yapmakta. Peki hangisi iyi hangisi bana uygun nasıl anlayacağım diyebilirsiniz. Oyun içinde bulunan Practice yani pratik yapma bölümünde, oyunda bulunan bütün karakterleri deneyebilirsiniz. Bu sayede odaklanmanız gereken karakterleri belirleyebilir ve onları elde etmek için uğraşabilirsiniz. İlk bilmemiz gereken önemli şeylerden biri buydu.

Ödüller

Oyun, oyunculara karşı güzel bir sistem de eklemiş. Oyunda günlük ve haftalık ödüller mevcut. Bazılarını sadece oyuna giriş yaparak elde edebileceğiniz gibi, bazılarını elde etmek içinde görevleri yapmalısınız. Görevler fazla zor olmuyor. Bu arada oyun, ara sıra güzel ödüllerde veriyor. Bunları kontrol etmek için oyunda bulunan posta kutusuna bakmayı da ihmal etmeyin. Eğer haftalık görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız hafta sonunda bir de S sınıfı karakter elde ediyorsunuz.

Ayrıca ödül kazanmanın bir diğer yoluda karakter grupları oluşturmaktır. Yani bunlar aynı ekipten oluyor. Bunları elde ederseniz oyun size bol miktarda mücevher veriyor. 1500-2000 arası mücevher kazanabilirsiniz. Oyun içinde “Collection” kısmında bu karakterleri görebilir ve hangileri eksik öğrenebilirsiniz.

Klan

Bir elin nesi var iki elin sesi var sözü burada da başarılı bir şekilde işliyor. Klana katılırsanız karakterlerinizi gelişimini hızlandırabilirsiniz. Klan içinde karakter gelişim taşı denilen şeyleri takas edebilir ve ücretsiz elde edebilirsiniz. Bu sayede karakterlerin seviyelerini artırarak güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Adventurer Mark

Adventurer Mark ne işe yarar? Adventurer Mark ile ödül sandıklarını açıyorsunuz. Bu yüzden oldukça önemli. Bunu ücretsiz kazanmanın kolay bir yolu var. Bol bol arkadaş ekleyin ve her gün birbirinize Adventurer Mark gönderin. Bu sayede hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Normalde bu para birimi ücretli bir şekilde satılıyor. Fakat bu şekilde kolayca elde edebilirsiniz.

GrandChase ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol