Google Play Store Arama Sonuçları Daha İşlevsel Oluyor

Play Store arama sonuçlarına ek bir alan eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Google’ın Android işletim sistemi için resmi uygulama marketi olan Google Play Store arama sonuçları iyileştiriliyor. 

blank

Teknoloji devi Google mobil işletim sistemi Android’in uygulama mağazası olan Google Play Store’u daha kullanışlı hale getirmek için yeni özellikler test etmeye devam ediyor. Google’ın yeni hamlesiyle birlikte Google Play Store aramalarında artık uygulamaların indirilme sayıları da görülecek. 

Google Play Store’un Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olması nedeniyle Google, Play Store uygulaması üzerinde önemli iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Kullanıcı deneyimini arttırmak ve daha güvenli bir uygulama marketi oluşturmak isteyen Google, Play Store’un arama sonuçlarına önemli bir yenilik getirdi. 

Google Zararlı Uygulamaların Önüne Geçmeyi Planlıyor

Google’ın Play Store’a getirdiği yeni özellikle birlikte Google Play Store üzerinde uygulama araması yapan kullanıcılar uygulamaların ne kadar indirildiğini görebilecek. Kullanıcılar gördükleri indirme sayısı ile uygulamanın güvenilir olup olmadığını kendilerine uygun olup olmadığını bu sayede öğrenebilecek. Şimdilik kademeli olarak getirilen Google Play Store’un bu özelliği ülkemizdeki kullanıcılar için dağıtılmaya başlandı. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol