Google Fi Güncellenmeye Devam Ediyor

Google Fi servisi güncellenmeye devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Google’ın şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabilen GSM servisi Google Fi güncellenmeye devam ediyor. 

Teknoloji devi Google, geçtiğimiz yıllarda GSM operatörü servisi olan Google Fi’yi duyurmuştu. Kesintisiz ve sürekli bir bağlantı sunan Google Fi projesi güncellenmeye devam ediyor. 

Google Fi Önemli Özelliklere Kavuşuyor

Google’ın ilk olarak 2015 yılında hayata geçirdiği Google Fi ile birikte kullanıcılar gerek mobilde gerekse Wi-Fi’da daha hızlı ve kesintisiz bir internet sunuyor. Sanal şebeke operatörü olan Google Fi, kullanıcıların bölgede hangi seçeceğin daha kaliteli iletişim sağlayabileceğini hesaplayarak o servise geçiş yapıyor. 

Hali hazırda Android ve iOS işletim sisteminde kullanabilen Google Fi servisi iyileşmeye devam ediyor. Google şimdi de yeni Google Fi özelliklerini Twitter üzerinden duyurdu. Kullanıcıların şikayetçi olduğum spam arama sorununa çözüm getiren Google, bu sorunun artık çözüleceğini dile getirdi. Google Fi ile birlikte kullanıcılar artık bu tür aramalardan dolayı rahatsız olmayacak. 

Google ayrıca Google Fi kullanıcılarının gelişmiş VPN özelliği için de çalışmalara başladı. Kullanıcılar gelişmiş VPN özelliği ile birlikte hücresel ap ve Wi-Fi trafiğini şifreleyecek ve bu trafiklerin kötü niyetli kişilerin verileri çalmasını engelleyecek.

Google Fi servisine gelecek olan yeni özellikle birlikte ayrıca kullanıcılar gelişmiş bir Wi-Fi arama özelliği sunulacak. Google Fi, Amerika’da yeni yeni yaygınlaşmaya başlarken ülkemizde kullanıma sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol