Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GOG, 280 TL Değerindeki Macera Oyununu Ücretsiz Veriyor!

GOG mağazası, Steam değeri 280 TL olan bilim kurgu macera oyunu Trüberbrook'u kısa süreliğine bedava dağıtıyor.

GOG, Steam ve Epic Games Store kadar popüler olmasa da ara sıra verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Bu sene 15’inci yıl dönümünü kutlayan mağaza, şu anda Trüberbrook oyununu bedava dağıtıyor. Steam değeri 280 TL olan bağımsız bilim kurgu macera oyunu, elle çizilmiş manzaraları, kendine has atmosferi ve tarzıyla keyifli bir deneyim yaşatmayı başarıyor.

Almanya merkezli bağımsız oyun stüdyosu btf tarafından geliştirilen Trüberbrook’ta her mekan gerçek hayatta minyatür olarak modellenip daha sonra oyuna aktarılmış. 1967 yılında, Almanya’nın Trüberbrook adlı köyünde geçen oyun, Hans Tannhauser adındaki Alman asıllı Amerikalı bir bilim insanının katıldığı bir çekiliş sonucunda buraya tatile gelmesiyle başlıyor.

Trüberbrook GOG Mağazasından Ücretsiz Alınabilir

Kuantum fizik üstüne bir makale hazırlayan kahramanımız, bu tatilin hem yazar tıkanıklığına iyi geleceğini hem de ailesinin kökenlerine dair bir şeyler bulabileceğini umuyor. Ne var ki notları daha köydeki ilk gecesinde gizemli bir yabancı tarafından çalınınca kendisini gizemli bir maceranın içinde buluyor.

Trüberbrook gog ücretsiz oyun

Serüvenimiz boyunca birçok eşya topluyor ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Bu sayede içine düştüğümüz gizemi yavaş yavaş aydınlatıyoruz. Toplamda 5-6 saatlik bir hikayeye sahip olan Trüberbrook, hoş atmosferinin yanı fonda çalan müzikleriyle de rahatlatıcı bir oynanış sunuyor. Hem Windows hem de macOS destekli oyun, depolama alanınızda yalnızca 2 GB yer kaplıyor.

Trüberbrook‘u GOG’dan ücretsiz almak için mağazada hesabınızın olması gerekiyor. Eğer yoksa hızlıca bir tane oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu sayfadan “Go to giveaway” butonuna tıklayarak oyuna kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.