Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GOG, Efsane Elder Scrolls Oyununu Ücretsiz Yaptı

1996 yılında piyasaya sürülen The Elder Scrolls 2: Daggerfall'un hayran yapımı versiyonu Daggerfall Unity'i artık GOG mağazasından ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

The Witcher ve Cyberpunk 2077 ile tanınan CD Projekt RED’in oyun mağazası GOG, yeni bir ücretsiz oyunla karşımıza çıktı. İlk olarak 1996 yılında piyasaya sürülen The Elder Scrolls 2: Daggerfall‘un hayran yapımı versiyonu Daggerfall Unity, artık mağaza üzerinden indirip ücretsiz olarak oynanabilecek.

PC oyun mağazası, Daggerfall Unity – GOG Cut adıyla yayınladığı paket için YouTuber GamerZakh ile ortaklık kurdu. GOG Cut, Daggerfall Unity’yi ve en popüler modlarından bazılarını tek bir yer topluyor. Böylece hepsini sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Ölçek açısından Bethesda‘nın bugüne kadarki en büyük oyunu olan The Elder Scrolls 2: Daggerfall, 15.000 şehir, köy ve zindan ile 750.000’den fazla NPC içeriyor.

Daggerfall Unity – GOG Cut Ücretsiz İndirilebilecek

The Elder Scrolls 2 Daggerfall

Orijinal Elder Scrolls oyunu Arena’nın haritası teknik olarak daha büyük olmasına rağmen içerik yönünden Daggerfall‘un gerisinde. Oyun yıllardır Unity’ye taşınmaya çalışılıyordu. Şimdi GOG sayesinde hayranlar bu imkana kavuşmuş oldu. Bethesda, ilk iki Elder Scrolls oyununu yakın zaman önce Steam’de ücretsiz yapmıştı. GOG ücretsiz oyunu Daggerfall Unity – GOG Cut’ı buradan indirebilirsiniz.

Bethesda’nın kreatif direktörü Todd Howard, IGN’e verdiği son röportajda stüdyonun gelecek planlarına dair önemli açıklamalarda yapmıştı. Starfield‘ı yayınladıktan sonra, şu anda ön üretim aşamasında olan The Elder Scrolls 6‘ya kanalize olacaklarını belirten Howard, TES6’nın bitimiyle birlikte Fallout 5‘i geliştirmeye başlayacaklarını söylemişti. Bethesda, 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evreni olan Starfield’ı 2023’te piyasaya sürmeyi planlıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.