Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Godzilla Kostümü Fall Guys’a Geliyor

Fall Guys: Ultimate Knockout'da 3 Kasım 2020 tarihinden itibaren Godzilla kostümü geliyor ve bu kostüm 10 Crown karşılığında alınabilecek.

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout için yeni bir kostüm oyuna ekleniyor. Japonya‘daki popüler Godzilla Günü için oyuna Godzilla kostümü ekleniyor ve oyuncular mağazadan bu kostümü satın alabilecekler. 3 Kasım’dan itibaren sınırlı bir süre için kostümü satın alabilirsiniz.

Godzilla Kostumu Fall Guysa Geliyor

3 Kasım 1954’te Godzilla ilk kez aynı adlı Toho filminde rol aldı. Bu tarih, o zamandan beri her yıl Japonya’da düzenlenen kendi festivaliyle canavarın resmi doğum günü haline geldi. Tüm dünyada ikonik bir film yaratığı haline gelen Godzilla için her yıl Japonya’da Godzilla günü kutlanıyor ve Fall Guys’ın geliştiricisi olan Mediatonic bu özel gün için Godzilla kostümünü oyuna ekliyor.

Fall Guys’ın resmi Twitter hesabı bugün yaptığı açıklama ile birlikte Godzilla kostümünün önümüzde ki hafta oyuna geleceğini duyurdu. 3 Kasım 2020 tarihinden itibaren oyuncular oyuna eklenecek olan Godzilla kostümünü oyunun mağazasından satın alabilecekler. Godzilla kostümünü satın almak isteyen oyuncular 10 Crown ödeyecekler. Aşağıdan yapılmış olan resmi duyuru gönderisine ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.