Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Godzilla Dizisinin Detayları Duyuruldu

Apple TV tarafından geliştirilecek olan Godzilla'nın yeni dizisi Monarch Legacy of Monsters'ın detayları duyuruldu.

Popüler MonsterVerse, 2014 yılında yeni Godzilla filminin piyasaya sürülmesiyle birlikte popülerleşmeye başladı. Ardından Godzilla 2 Canavarlar Kralı, birkaç yeni özellikle birlikte 2019’da çıkış yaptı ve 2000’ler sonrasına modern bir soluk getirmeyi başardı. Şimdi ise Japonya’dan gelen Gojira, Monarch Legacy of Monsters adlı dizi ile ekranlara geri dönecek.

Bu dizi, iki zaman diliminde geçecek benzersiz bir hikaye sunacak. Bazı bölümlerin aksiyonu izleyicileri 1950’lere götürürken, geri kalan bölümler günümüzde geçecek. Her iki zaman dilimi de Lee Shaw adlı bir ABD Ordusu subayının karakterine odaklanacak. Bu nedenle başrolde yer alan karakteri Kurt Russell ve oğlu Wyatt Russell canlandıracak. Bu arada bahsi geçen isimler daha önceki yapımlarda da yer almıştı.

Godzilla Dizisi Apple TV’de Çıkış Yapacak

Godzilla

Monarch Legacy of Monsters on bölümden oluşacak ve MonsterVerse’in geliştirilmesindeki bir sonraki adımı temsil edecek. Bu arada dizi, Apple TV üzerinden yayınlanacak ancak henüz kesin bir çıkış tarihi yok. Yeni diziyle birlikte Godzilla’nın başını çektiği efsanevi yaratıklar, canavar hayranlarının kalbini kesinlikle fethedecek.

Godzilla ve Titanlar arasındaki San Francisco’yu yerle bir eden şiddetli savaşın ve canavarların gerçek olduğunun şok edici ifşasının ardından Monarch: Legacy of Monsters, ailelerinin Monarch olarak bilinen gizli organizasyonla bağlantısını ortaya çıkarmak için babalarının izinden giden iki kardeşi takip edecek. Üç kuşağı kapsayan dramatik destan, gömülü sırları ve dünyayı sarsan olayların hayatlarımızda nasıl yankılanabileceğini gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.