Godzilla Defense Force Başlangıç Rehberi

Godzilla Defense Force isimli oyunda işinize yarayacak temel bilgileri öğreneceksiniz.

Godzilla Defense Force, iOS ve Android’e geleli baya oluyor. Kaiju ile savaşmak ve hatta onları kendiniz çağırmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. İnsanlığın sana ihtiyacı var. Uzaylı güçler içeri giriyor ve Kaiju saldırmaya devam edecek. Ancak yaratıcılığınızı ve dokunma becerilerinizi kullanarak onları alt edebilirsiniz. Burada size Godzilla Defense Force’ta hızlı ilerleme kaydetmek için bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

Godzilla Defense Force Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, başta da dediğimiz gibi bazı temel bilgiler öğreneceksiniz. Bu bilgiler sayesinde oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Godzilla Defense Force baslangic rehberi 2

Godzilla Defense Force Başlangıç Rehberi

Mümkün olduğunca hızlı gitmek için dokunun, dokunun, birden fazla parmakla hafifçe basın. Bu kaliteli dokunmayla ilgili değil, dokunma miktarıyla ilgili. İnsan askerlerini çağırmak ve kaiju tehdidiyle savaşmak için kelimenin tam anlamıyla olabildiğince hızlı vuracaksınız. Otomatik olarak doğmalarını sağlayabilirsiniz, ancak inanılmaz derecede yavaş bir oranda. Dokunup çağırdıkça, insanlar otomatik olarak kaiju’ya saldıracak ve size yeni binalar ve yükseltmeler için harcayabileceğiniz parayı vererek kaiju kaosu karşısında sizi daha korkutucu hale getirecek.

Ekranda kaiju’yu savuşturmak için insan birimlerinizi üreten binalar olacak. Bu tesisler ne kadar iyi olursa, şansınız o kadar iyi olur. Tesisleri sık sık yenilemelisiniz ama daha da önemlisi, tamamen yeni tesisler inşa etmeyi hedeflemelisiniz. Yükseltmeler veya yeni bir şey arasında karar vermeniz gerekecek olsa da, tasarruf etmek zaman alıcıdır. Ancak ne kadar çok birim olursa, kaiju o kadar büyük olur, savaşlar o kadar büyük olur ve onları alt ederek o kadar çok para kazanırsınız. Şimdilik yükseltin, daha sonra inşa etmek için tasarruf edin.

Kaiju’yu yendikçe ve ilerleme kaydettikçe, savaşta kullanabileceğiniz kart ödülleri kazanacaksınız. Kartlar canavarları çağırabilir, güçlendirmeler sunabilir ve düşmanlarınıza büyük hasar verebilir, ancak hepsini oynayamazsınız, bunun için enerji kullanmanız gerekir. Bunlar inanılmaz derecede faydalıdır, ancak yalnızca daha sert kaijulara karşı gerçekten gereklidir.

Godzilla, daha sonra kartları kullanarak savaşta çağırabileceğiniz oldukça erken bir oyun kilidi olacak. Godzilla kartını taktığınızdan emin olun. Düşman kaijusuna karşı çok yardımcı oluyor, ancak Godzilla tek başına bu oyunda hiçbir düşmanı alt edemez, bu yüzden insanların da hazırlıklı olduğundan emin olun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol