Gnog Epic Store’da Bedava Oldu!

Epic Store, Gnog'u ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Gnog ilk kez 2016 yılında oyunculara sunulmuştu. Günümüzde Steam üzerinde 18.50 TL olarak satışlarına devam eden yapım, 15 Ağustos’a kadar Epic Store üzerinde PC oyuncularına ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olan Gnog Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Cazip fiyat etiketi ile Steam’de satışlarına devam eden oyun en son dün yeni bir güncellemesini oyunculara sunmuştu. Geçtiğimiz hafta Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacağı duyurulan yapım, dün geceden bu yana Epic Store üzerinde bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak sunuluyor.

Türkçe dil desteğinin de yer aldığı yapımda gizli dünyalar arasında saklanan tuhaf canavarları keşfedecek, üç boyutlu grafikler eşliğinde ilerlemeye çalışacağız. Oyun içerisinde rengarenk bir yapı yer alıyor. Göz alıcı tarsarımların yer aldığı yapımda tepkisel bir oyun müziği de yer alıyor.

Her hafta düzenli olarak ücretsiz oyun dağıtan Epic Store, 8 Ağustos – 15 Ağustos tarihleri arasında bilgisayar oyuncularına Gnog isimli oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular oyunu kütüphanelerine ekleyerek sonsuza kadar sahip olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol