Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Glory Ridge Açık Beta Sürecine Giriyor

Mobil cihazlara gelecek olan Glory Ridge açık beta sürecine giriyor.

Tamamıyla ücretsiz RPG türündeki Glory Ridge İOS ve Android platformlarıyla buluştu.Ülkemizde Osasis Games’in yeri oldukça önemli bir yere sahip ve göze çarpan kitlesi ile de konuşuluyor . Çin’den gelen bir haber ile yeni mobil oyunun Türkiye’de ve bir çok ülkede yayınlanacağı haberi duyuruldu. Oyuncuların bu yeni mobil oyunu gözlemlemesi ve oyun içerisinde herhangi bir hatayı deneyimleri ile geri bildirim olarak iletmeleri açısından oyun açık beta sürecinde.

glory ridge mobil

Mobil oyunumuz olan Glory Ridge’de ister çevrimiçi oyuncuların modu olan PvP , ister oyun içerisindeki Minatör, Vampir ve Orc gibi yaratıklarla oynanan mod PvE‘de oynayabilirsiniz. Rekabet ve Mücadelenin olduğu oyun Glory Ridge, eğlenceli zamanlar sunacak.

Oldukça hızlı rekabetin yaşanacağı bu oyunda geniş çaplı savaşlar da bulunuyor. İmparatorluğun gelişmesi ve güçlenmesi için , şehrin inşası ve orduların ihtiyacı olan kaynakların üretilmesi gibi verilen görevleri de yerine getirilmesi bekleniyor.

Oyunda bulunan ve yönetilen orduların hepsi birbirinden kaliteli ve birbirine benzemeyen özellikleriyle de dikkat çekiyor. Mobil oyun Glory Ridge, sizlere bir sistem tanıtmak istiyor. Bu sistemin adı ise ittifak sistemi. Bu sistemde takım oyuncularının birbirleriyle güçlerinin birleştirmesi ve daha güçlü bir oyun arayışının aktif olmasını hedefliyor. PvE boss savaşlarında bu sistemi bir takım arkadaşınızla yer alarak oynarsanız üstün bir güç elde etmiş olursunuz .

Tam sürümünün ne zaman geleceğinin tarihi belli olmayan Glory Ridge, oyunculara ücretsiz bir oyun sunmakta.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.