Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 2’den İlham Alan Glitchpunk, 11 Ağustos’ta Erken Erişim’e Açılıyor

GTA 2'den esinlenen ve tepeden tırnağa saf aksiyon olan cyberpunk temalı Glitchpunk, 11 Ağustos'ta Steam'de erken erişime açılıyor.

Yayıncı Daedalic, GTA 2‘den ilham alınarak geliştirilen aksiyon oyunu Glitchpunk için erken erişim tarihini açıkladı. Neon ışıklarıyla bezeli distopik bir şehirde geçen cyberpunk tarzı yapım, 11 Ağustos‘ta Steam kullanıcıları ile buluşacak.

Glitchpunk steam

Patlamalardan fütüristik çatışmalara, çete kavgalarından büyük çaplı yıkımlara kadar bolca kaos ve aksiyon vadeden geliştirici Dark Lord, “Glitchpunk, transhümanizm, yabancı düşmanlığı ve din hakkında zorlayıcı bir hikaye anlatıyor. Çevrenizdeki dünyayı etkileyebilir, yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayabilir ya da sayabileceğinizden daha fazla düşmanla yüzleşmenize neden olabilir. Belki de sadece bir düşmanın nefretini sevgiye dönüştürebilirsiniz” diyor.

Glitchpunk, Neon Işıklarla Bezeli Distopik Bir Şehirde Geçiyor

Glitchpunk steam erken erisim sürümü

Oyunda, kendi programlamasına isyan eden ve nükleer savaş sonrası kurulan zalim hükümetlere ve onların mega birliklerine meydan okuyan bir “arıza android” karakterini üstleniyorsunuz. Yolculuğunuz boyunca, çeşitli yakın dövüş silahlarıyla savaşabileceğiniz uyuşturucu çeteleri ve saldırgan polislerle karşılaşacaksınız.

Oyunda kendi hikâyeleri, görevleri ve kültürleri olan 12 çete var. Ayrıca trenler, tanklar, motosikletler, otobüsler, kamyonlar ve bir sürü araba dahil birçok farklı ulaşım çeşidi de oyuncuları bekliyor.

GTA 2’den Esinlenen Oyun, Bolca Aksiyon ve Kaos Vadediyor

Glitchpunk GTA 2

Glitchpunk oyununun ilk Erken Erişim sürümü iki şehri içerecek: Outpost Texas ve New Baltia. Daha sonra bunlara Moskova ve Neo Tokyo eklenecek. Bağımsız bir oyun için oldukça iddialı olan Glitchpunk, bunlara ek olarak haber kanalları ve absürt reklamların da olduğu tüm dünyadan sanatçıların müziklerini içeren GTA tarzı oyun içi radyo istasyonları da barındıracak.

Glitchpunk Steam sayfasına buradan ulaşarak, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.