Gigantic X Başlangıç Rehberi

Gigantic X isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Gigantic X, çift nişancıya benzer bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. İzometrik bir bakış açısı, bir sürü silah ve bir sürü düşman bulunuyor. Ancak oyun zaman zaman ciddi şekilde zorlaşabiliyor. Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor.

Gigantic X Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise sizlere yardımcı olacak bazı ipuçları vereceğiz. Böylece oyunda zorluk çekmeyeceksiniz. Ayruca Gigantic X’in ne olduğunu ve nasıl oynanacağını anlatacağız, çünkü boş zamanlarınızda hızlı ateş eden bir nişancı oyunu istiyorsanız, bu sizin için bir sonraki oyun olabilir.

Gigantic X baslangic rehberi 2

Gigantic X Başlangıç Rehberi

Bir baraj patlaması ve geliştirilmiş mermiler bulunuyor. Yani iki seçenek var. Erişebildiğiniz diğer eylemler, karakterinize ve silah türünüze bağlı olarak tamamen değişebilir. Buna rağmen, temel stratejileriniz çoğunlukla aynı kalacaktır. Zarar verin ve zarar almaktan kaçının. Temel mantık bu. Büyük saldırılarınızı bunaldığınız veya bir bossun ortaya çıktığı zamanlar için saklayın, ancak diğer hareketlerinizi özgürce ve sık sık kullanın.

Bu oyundaki dodge çok iyi. Her şeyi atlat. Sık sık kaçın. Aslında, ne kadar değerli olacağı size kalmış olsa da, sizi tehlikeye yaklaşmaya teşvik ederek, mükemmel atlatmalardan daha fazla yük veya güç elde edebilirsiniz. Dodge ile yenilmezsiniz ve lazerlerden ve diğer olağan tehlikeli saldırılardan kaçabilirsiniz.

Görevler

Oyunun eğitim bölümünü geçtikten sonra atlayabileceğiniz çeşitli görev türleri vardır. Saldırılar, keşif, droid uyanışları, savunma görevleri ve daha fazlası. Hepsinin biraz farklı amaçları olsa da, gerçekleştirdiğiniz eylemler genellikle aynı olacaktır. Saldırın, düşmanları vurun ve düşürdükleri her şeyi toplayın. Savunma ve droid görevleri için belirli yerlere gitmeniz ve bir barın dolmasını beklemeniz gerekecek.

Ekipman

Görevlerin dışında olduğunuzda, kazanmış olabileceğiniz herhangi bir hediye veya eşya için paketlerinizi kontrol ettiğinizden ve ardından en iyi ganimetler ile donatıldığınızdan emin olun. İki tür silah ve paralı askerleriniz için bir sürü başka eşyayı kuşanacaksınız. Bunun dışında, beklenen zırh ve silah seçeneklerine de sahipsiniz. Eğer kuşanacak uygun silahlarınız yoksa veya uygun zırh parçalarını kaçırıyorsanız, malzemelerinizi biriktirin ve bunları daha sonra yapmak için kullanın. Tam donanımlı bir asker her zaman işe yarayacaktır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol