Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghostrunner 2’den İlk Detaylar Geldi

One More Level, selefinden daha büyük ve daha iddialı bir oyun olarak tanıtılan devam oyunu hakkında bazı kısa yeni ayrıntıları da paylaştı.

Ghostrunner 2 hakkında ilk detaylar geldi ve konsept tasarımlar paylaşıldı. İlk oyun, 2020’de yayınlandığında ticari başarı elde etmeyi başardı. Cyberpunk aksiyon oyununun hızlı ve tek vuruşta öldüren oyun döngüsü büyük beğeni topladı. Hem finansal başarı elde eden hem de oyuncuların sevgisini kazanan oyun içi devam oyunu da kaçınılmaz oldu.

Ghostrunner‘ın iki yıllık yıldönümünü kutlayan yakın tarihli bir yayın sırasında One More Level, oyun hakkında bazı kısa yeni ayrıntılar verdi ve daha büyük ve daha iddialı bir oyun olarak lanse etti ancak birincil odak noktası bir devrimden çok bir evrim olacak. Oyunculara, oyunlarını çeşitlendirmeleri için birden fazla yol sunulacak ve detay seviyesi önemli ölçüde artacak.

Ghostrunner 2’nin Merkezi Yine ‘Hız’ Olacak

Ghostrunner 2

Parkur ve aksiyonun zorlu ve hızlı karışımı, deneyimin merkezinde olmaya devam edecek. Bu arada, One More Level ayrıca oyunun hikayeye ve karakterlere “daha çok önem vereceğini” ancak oyunun “önce oyun” yaklaşımını benimseyeceğini de belirtti. Böylelikle, ilk oyunun mekaniklerine sadık kalan devam oyunu, o dünyanın hikayesini de daha fazla anlatacak.

Ghostrunner 2 için bazı yeni konsept sanat parçaları da paylaşıldı ve oyunun bazı mekanlarına ve karakterlerine ilk bakış sunuldu. Görselleri yukarıda görebilirsiniz. Bu arada One More Level, oyunun PS5, Xbox Series X/S ve PC için 2023’ün 4. çeyreğinde çıkacağını da doğruladı. Oyunla ilgili daha fazla ayrıntı 2023 Baharında gelmeye başlayacak.

Bu arada 505 Games, orijinal Ghostrunner’ın 1.5 milyonun üzerinde kopya sattığını da duyurdu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.