Ghost Recon: Wildlands Loot Box’lar Alıyor!

Ghost Recon: Wildlands'in içeriği zenginleşmeye devam ediyor.

Ubisoft’un başarılı oyunları arasında bulunan Ghost Recon: Wildlands yağma kasaları alıyor. VG247’nin haberine göre oyun içerisine yeni yağma kasaları ile birlikte kozmetik ürünlerde ekleniyor.

Günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir keyifle oynanan başarılı oyun Ghost Recon: Wildlands yeni bir güncelleme alıyor. Güncelleme ile oyun içerisine yeni yağma kasaları eklenirken oyunculara özel yeni içerikler de getiriyor. Spec Ops adı verilen yağma kasaları oyun içerisine epik silahlar, egzotik silahlar, araçlar ve kozmetik ürünler getiriyor. Ayrıca Hayalet Savaş kutuları da egzotik silahlar, özelleştirme ögeleri ve simgeleri oyunculara sunuyor. Oyun içerisine eklenen yağma kasalarını dilediğiniz zaman mağazadan satın alabilirsiniz.

Oldukça geniş bir topluluk tarafından oynanan Ghost Recon: Wildlands, günümüze kadar aldığı sayısız güncelleme ile birlikte oyuncuların yüzünü güldüren Ubisoft, oyuna getirdiği yenilikler ile de adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. 2017’nin Mart ayından bu yana sayısız güncelleme alan oyun hataları da en aza indirmeye devam etmektedir. Hileci oyuncularla da mücadele eden geliştirici ekip adaletli bir sistem için ellerinden geleni yapıyor. Ubisoft oyunu güncellemeye devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol