Ghost Recon: Breakpoint’den Global Threat Fragmanı Geldi!

Ghost Recon: Breakpoint yeni bir fragman aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ubisoft’un yeni Ghost Recon oyunu olan Breakpoint geçtiğimiz hafta duyurulmuştu. 4 Ekim’de hem konsol hem de bilgisayar platformuna gelecek olan yapım geçtiğimiz günlerde yeni bir hikaye fragmanı aldı.

blank

Ghost Recon: Wildlands’ın devamı niteliğinde 4 Ekim’de lansmana çıkacak olan Breakpoint zengin içeriği ile oyuncuları aksiyona doyuracak. Geçtiğimiz hafta merak konusu olan ve duyurulması ile heyecanlı bekleyişe başlanan yapım eski oyunun devamı niteliğinde olarak karşımıza çıkacak. Oyuncuları aksiyon dolu bir atmosfere götürecek olan yapımda benzersiz görevlerin yanı sıra sayısız aksiyon sahnesi de yer alacak.

14 Mayıs itibari ile oyunculara yeni bir hikaye trailer’ı sunan Ubisoft, bu trailer’da karşımıza Global Threat yani Küresel Tehdit adı altında bilgiler veriyor. Gerilim yüklü 3 dakikayı oyunculara sunan geliştirici, bizleri nasıl bir atmosferin beklediğini de sık sık gösteriyor. Ayrıca 2016 yılından bu yana yapılan geliştirme aşamaları da yer yer kameralara yansıyor.

Önemli görevleri üstleneceğimiz yapımda sayısız bölge ve içerik yer alacak. Oyuncular bu içeriklere oyun içerisinde ilerledikçe ulaşacak ve sürükleyici bir oynanışla karşılaşacaklar.

Yeni trailer’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol