Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ghost Recon Breakpoint Steam’e Geldi

Ubisoft oyunu Ghost Recon Breakpoint, Steam'de satışa sunuluyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen Ghost Recon Breakpoint, bugün itibariyle Steam’e geliyor. Oyunun Steam sayfası bugün açıldı ve ben bu haberi yazarken yaklaşık 2 saat sonra satın alıma açık olacağı yazıyor. Ekim 2019’da Xbox One ve PS4’te çıkış yapan oyun aynı sürede Epic Games Store ve Ubisoft Connect üzerinden PC için yayınlandı.

Nihayet Ghost Recon Breakpoint, PC’nin en çok kullanılan mağazası Steam’e de gelmiş oldu. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands şu anda Steam’de 589 TL’ye satılıyor. Bu yüzden Ghost Recon Breakpoint’te bu civarlarda satışa sunulabilir ancak mağazaya ilk çıkışına özel bir indirim de sunulabilir.

Ghost Recon Breakpoint İndirimli Satılabilir

Ghost Recon Breakpoint

Oyunun hikayesi, Skell Technology’nin The Wolves adlı bir birim tarafından devralındığı Auroa’da geçiyor. Hayaletler, adayı kurtarmak için bir göreve çıkıyor ancak daha sonrasında dron ordularına karşı bir hayatta kalma mücadelesi veriliyor. Oyun, çok sayıda hata ve sorunla piyasaya sürülmesi yüzünden oldukça kötü bir üne sahip. Yıllar boyunca, özellikle yapay zeka takım arkadaşlarının dönüşü olmak üzere birkaç yenilik yapıldı.

Gold Edition’da temel oyun, battle pass, Infiltration Paketi ve Ultimate Paketi bulunuyor. Deluxe Edition, temel oyunu ve Infiltration Paketini içeriyor. Ghost Recon Frontline’ı iptal ettikten sonra Ubisoft’un yeni bir ana oyun üzerinde çalıştığı söyleniyor. Oyunun Nisan 2023’ten önce piyasaya sürülmesinin planlandığı bildirildi ancak başlangıçta planlanandan daha geç gelecek gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.