Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Türkçe Sürüm, Drone Gösterisi ile Kutlanacak

Dünyanın en popüler aksiyon rol yapma oyunlarından Genshin Impact, 7 Aralık'taki sürüm güncellemesiyle Türkçe dil desteğine kavuşacak. Geliştirici ve yayıncı HoYoverse, bu özel gelişmeyi İstanbul'da bir drone gösterisi ile kutluyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Genshin Impact, çıkış yaptığı günden bu yana beklenen Türkçe dil desteğine sonunda kavuşuyor. Oynaması ücretsiz açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, 7 Aralık’ta yayınlanacak 3.3 sürümü ile tamamen Türkçe olarak oynanabilecek. Geliştirici ve yayıncı HoYoverse, bu özel gelişmeyi kutlamak adına 9 Aralık 2022 tarihinde İstanbul semalarında bir drone gösterisi düzenleyecek.

Genshin Impact Drone Gösterisi, 9 Aralık Cuma günü 19:00 ile 20:00 arasında İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Salacak semalarını aydınlatacak. 300 drone ile gerçekleştirilecek ışık gösterisine, beğeni toplayan oyunun ikonik figürleri ve orijinal müzikleri de eşlik edecek. Gösteri; Üsküdar sahili, Sarayburnu, Cihangir, Beşiktaş sahili, Ortaköy sahili ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden izlenebilecek.

Genshin Impact Türkçe Sürüm, 7 Aralık’ta Geliyor

genshin impact türkçe dil desteği

Genshin Impact Türkçe dil desteğini içeren “Gerçekliği Duyularında Ara, Görünen Her Şey Yalan” adlı 3.3 sürümü, bir dizi yeniliği beraberinde getiriyor. Yeni oynanabilen karakterler Avare ve Faruzan bu sürümde oyuna eklenecek. Aynı zamanda, maceraları çeşitlendirmek adına ünlü RPG’ye ilk defa yeni kalıcı oyun modu “Dehanın Yakarışı Kart Oyunu” eklenecek.

İlk olarak Eylül 2020’de piyasaya sürülen Genshin Impact, ülkemize yönelik gerçekleştirdiği yerelleştirme çalışmasıyla birlikte Türkiye’deki oyuncularla daha yakından bağ kuracak. Tüm konsol, PC ve mobil platformlarında ücretsiz olarak oynanabilen RPG, keşfedilecek sayısız yer, bölge, kültür, karakter ve elementin olduğu fantastik Teyvat evreninde geçiyor.

Genshin Impact Türkçe sürümü için bu sayfadan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Şanslı kullanıcılar, iPhone 14 Pro’dan PlayStation 5’e kadar sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

Genshin Impact 3.3 Sürüm Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.