Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Reddit’te En Popüler Başlık Oldu

Reddit, League of Legends ve Final Fantasy XIV ile birlikte mobil oyun Genshin Impact tarafından domine edilen 2021'in en çok ziyaret edilen alt dizinlerini açıkladı.

Bu yılın sonuna yaklaşırken, mobil aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact, yılın en çok ziyaret edilen alt dizinleri listesinin başında yer aldı. Oyun, 2020’nin sonlarında piyasaya sürüldü ve 2021’de PlayStation 5’e geldi. Oynaması ücretsiz oyunun yükselen popülaritesi, diğer oyunlara kıyasla kitlesini hızla arttırdı.

Genshin Impact, çıkışını takip eden yılda dünyanın en büyük oyunlarından biri haline geldi. Yeni uluslar ve karakterlerin kilidini açarken yeni karakterler, tanrılar ve mistik unsurlarla karşılaşarak Teyvat dünyasını dolaşabilirsiniz. Yolculuk boyunca yeni beceriler ve saldırılar kazanabilir, zorlukları tamamlayabilir ve Dünya Seviyelerini yükseltirken yeni ödüller kazanabilirsiniz. Oyunun zorluklarını tartışmak, garip hatalara çözümler aramak ve harika Genshin Impact cosplaylerine hayran olmak için Reddit’ten daha iyi bir yer yok ve görünüşe göre birçok oyuncu 2021’de bunu yaptı.

Genshin Impact Popülaritesini Arttırdı

Genshin Impact

Reddit’in 2021 özetine göre Genshin Impact alt dizini, League of Legends ve Final Fantasy XIV gibi diğer popüler oyunları geride bırakarak 2021’de Reddit’te en çok ziyaret edilen oyun sitesi oldu. Genel oyun alt dizini, popüler rol yapma Grand Theft Auto Online sunucusundan içerik paylaşmaya odaklanan GTA RP alt dizini ile birlikte ilk beşteydi. Reddit, bu yıl Genshin Impact alt dizinini ziyaret eden kullanıcı sayısını açıklamasa da, alt dizinin şu anda yalnızca 46.700 abonesi olduğu düşünüldüğünde, bu etkileyici bir başarı.

Genel oyun (31.3 milyon abone), League of Legends (5,6 milyon abone) ve Final Fantasy XIV (672.000 abone) gibi daha büyük oyun alt dizinleriyle karşılaştırıldığında, Genshin Impact daha küçük topluluklardan bir tanesi. Bunun 2021’in en çok ziyaret edilen oyun alt dizisi olması, oyunun geniş erişimini Reddit’i sıkça ziyaret edenden daha çeşitli bir oyuncu tabanına sahip olduğunu gösterdi. Bu yapım bir mobil oyun olduğundan, çoğu oyuncunun uzun süre kalıp göz atmak yerine oyun ve Reddit gibi uygulamalar arasında hızlı bir şekilde ipuçları için geçiş yapması oldukça olası.

Piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra, oyunun hala mobil oyunlar için standardı belirlediği oldukça açık. Önümüzdeki sene oyuna gelecek yepyeni içerikle, topluluğun alt dizisinin önümüzdeki yıl büyümeye devam etmesi oldukça muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.