Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Hidden Strife Etkinlik Rehberi

miHoYo tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact, yepyeni bir etkinliğe daha sahne oluyor. Dawn Winery'de gerçekleşecek olan Hidden Strife etkinliği hakkındaki tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

Yeni Genshin Impact etkinliği Hidden Strife başladı. Versiyon 2.8’deki etkinliklerin çoğu Golden Apple Archipelago’da gerçekleşirken, Hidden Strife Dawn Winery‘de yer alıyor. Etkinlik görevlerini başarıyla tamamlamanız halinde Diluc için oldukça şık bir görünüme sahip olacaksınız. Bu yazımızda, etkinlik hakkında bilmeniz gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve yazımızın devamına geçelim.

Genshin Impact Hidden Strife Etkinliği Nerede?

Genshin Impact Hidden Strife

Etkinliğe başlamak için Dawn Winery‘ye gidin. Adeline, Diluc’un yaklaşmakta olan bir satış için üzüm suyu yapmak için üzüm toplamakla meşgul olduğunu söyleyecek ve ona yardım etmeniz için sizi Falcon Coast‘a gönderecek. Falcon Coast’un konumuna yukarıdaki görselden bakabilirsiniz.

Vardığınızda, kırmızı bir Leyline ve yakınlarda kurulmuş bir kamp göreceksiniz. Yakındaki kampı ve ardından kırmızı Leyline’ı araştırın. Diluc’un yeni Red Dead of Night kostümü içindeki bir serap gibi canavarlar da Leyline’dan dökülecek. Bu Diluc’un, canavarları paralı asker olarak ortadan kaldırdığı gençlik yıllarından bir görüntüsüdür. Daha sonra Diluc’un yeni görünümünü deneme karakteri olarak kullanarak bu canavarlarla savaşacaksınız.

Leyline’ı izledikten sonra kaybolmadığını fark edeceksiniz. Paimon, yoldan geçen birinin Leyline’ı merak edip tehlikeye atılacağından endişe ediyor, bu yüzden siz ve Paimon, bölgenin güvenli kalmasını sağlamak için etrafta dolaşmaya karar veriyorsunuz.

Hidden Strife Etkinliği Nasıl Tamamlanır?

Hidden Strife Etkinliği

Hidden Strife, Genshin Impact’te sizi korkunç canavarlarla karşı karşıya getiren ve aynı zamanda size benzersiz güçlendirmeler veren bir savaş etkinliğidir. Bu etkinlikte iki oyun modu var: Vicious Battle ve Dire Straits. Vicious Battle’da sayısız koşulu yerine getirirken düşman dalgalarına karşı savaşmalısınız. Örneğin; ilk gün mücadeleyi 180 saniye içinde tamamlamalı, 6 Element Patlaması kullanmalı ve 1 Güçlü Rakibi (Powerful Opponents) yenmelisiniz. (Güçlü Rakiplerin vücutlarının üzerinde parlayan bir işaret vardır)

Dire Straits, Vicious Battle oyun modunu tamamladıktan sonra meydan okuyabileceğiniz Vicious Battle’ın daha zor bir versiyonudur. Bu oyun modunda başarıya ulaşmak için sadece koşulları yerine getirmelisiniz. Tüm düşmanları yenmek yerine, etkinliği geçmek için yenmeniz gereken düşmanlara odaklanabilirsiniz, ancak Güçlü Rakipler iyileşebildikleri için bu biraz zamanını alabilir. Primogems, Hero’s Wit ve Ascension Materials dahil tüm ödülleri kazanmak için tüm zorlukları tamamlamayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.