Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact 3.3 Beta Başvuruları Açıldı

Genshin Impact 3.3 beta testi, HoYoverse tarafından belirlenen nispeten basit uygunluk kriterlerini karşıladıkları sürece oyuncuların keşfetmesi için artık açık.

Genshin Impact 3.3 beta test uygulaması artık HoYoverse’ın belirlediği kurallara göre uygun olan oyunculara açık. Hala 3.1 sürümünün yarısındayız ancak geliştirici genellikle bu betaları RPG güncellemelerinden çok önce başlatır. Ayrıca, oyuncuların çoğunluğunun yeni karakterler, mekanikler, görevler ve daha fazlasını içeren yaklaşan içeriğe katılmasına ve test etmesine izin verir.

Öncelikle ilgilenen oyuncuların resmi Genshin Impact Discord sunucusuna üye olmaları gerek. Ayrıca, başvurunun gönderildiği tarihte 18 yaşından büyük olmalısınız. Son olarak, bu oyuncuların sürücü belgesi veya pasaport gibi geçerli, geçerli bir devlet kimliğine sahip olmaları gerek. HoYoverse, bunların yalnızca kabul edilen kimlik biçimleri olmadığını ancak birçok ülkede en yaygın olanlarının bunlar olduğunu açıkladı.

Genshin Impact 3.3 Betasına Başvurabilirsiniz

Genshin Impact 3.3

Yukarıdaki kriterlerin tümü karşılanıyorsa beta test başvurusunu doldurarak 17 Ekim tarihine kadar gönderebilirsiniz. Seçilenlere Discord üzerinden direkt mesaj gönderilecek, bu yüzden DM’lerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun. Ayrıca, başvuruda gönderilen tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olun, çünkü başvuru yapıldıktan sonra hiçbir şey değiştirilemez.

HoYoverse, Genshin Impact sürüm 3.2’nin Nahida ve Layla karakter afişlerini getireceğini zaten açıkladı ancak şimdiye kadar, 3.3 sürümü karakter afişleri hakkında sahip olduğumuz ayrıntıların çoğu sızıntılardan ve spekülasyonlardan geliyor. Son sürüm 3.3 sızıntıları doğruysa, beta testine erişen oyuncular Scaramouche ve Faruzan olarak oynama şansı elde edecek.

Faruzan hakkında çok az şey biliniyor ancak mevcut Archon Quest hikayesinde Scaramouche’dan birkaç kez bahsediliyor ve Elektro-odaklı tasarımına ve geçmişine rağmen oynanabilir hale geldiğinde bir Anemo katalizörü kullanıcısı olacağı söyleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.