GeForce Now’a Bir Kötü Haber Daha

Bethesda GeForce Now desteğini sonlandırdır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now, Activision Blizzard’ın desteğinin ardından Bethesda’nın desteğini de kaybetti. Bethesda tek oyunu hariç tüm oyunlarının servisten kaldırdı.

Nvidia geçtiğimiz haftalarda yeni bulut tabanlı oyun akış servisi GeForce Now servisini tüm kullanıcıların kullanımına açmıştı. 1 milyon kullanıcı barajını geçen GeForce Now servisi gelişmeye devam ederken oyun stüdyolarının desteklerini de kaybetmeye başladı.

NVIDIA GeForce Now servisi duyurulduktan kısa süre süre sonra, Activision Blizzard, GeForce Now servisine olan desteğini sonlandırdığını açıklamıştı. Oyuncular serviste Activision Blizzard’ın sevilen oyunları olan Call of Duty serisi oyunlarını, Warcraft serisini ve Overwatch oyununu oynayamamaya başlamıştı. Nvidia’nın durumu çözmesi beklenirken GeForce Now servisine Bethesda’da desteğini çekti.

Bethesda Wolfenstein : Youngblood oyunu haricinde tüm oyunlarını GeForce Now servisinden kaldırdı. Bethesda desteğini sonlandırma nedenini açıklamamış olsa da Dishonored, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider, Doom, Everspace, Fallout 3, Fallout 76, Fallout: New Vegas, Prey, Quake Champions, Rage 2, The Elder Scrolls Online: Elsweyr, The Elder Scrolls V: Skyrim, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, The Evil Within 2, Wolfenstein II: The New Colossus, Wolfenstein: The New Order ve Wolfenstein: The Old Blood oyunlarının kaldırıldığını duyurdu.

Nvidia GeForce Now servisi beta aşamasında da Konami, EA,Capcom, Remedy, Rockstar Games ve Square Enix gibi stüdyoların desteğini kaybetmişti. Nvidia’nın bu durumu çözüp çözmeyeceğini ise zaman içerisinde göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol