GeForce Now 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Nvidia GeForce Now servisi 1 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktı.

Ekran kartı üreticisi Nvidia’nın bulut tabanlı oyun hizmeti olan GeForce Now servisi 1 milyon kullanıcı sayısını geride bıraktı. GeForce Now servisinin kullanıcılar tarafından bu denli yüksek ilgi görmesinin ardında servisin deneme süresi yatıyor.

geforce now 1 milyon kullaniciya ulasti 2

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun hizmeti olan GeForce Now, uzun beta süresinin ardından geçtiğimiz haftalarda tüm kullanıcıların kullanımına sunulmuştu. Kullanıcılar tarafından da büyük bir beğeni ile kullanılan servis için her şey yolunda gibi görünüyor.

Google’ın Stadia servisi ile başlayan bulut tabanlı oyun hizmeti servislerinin sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Microsoft’un kendi servisini geliştirmeye başlamasının ardından Nvidia’da bir süredir beta olarak test ettiği GeForce Now servisini kullanıcıların kullanımına sunmuştu. GeForce Now servisi ile ilgili açıklama yapan Nvidia servisin 1 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu açıkladı. GeForce Now servisinin 1 milyondan fazla kullanıcı sayısını geride bırakmasının ardında üç aylık ücretsiz abonelik seçeceği olmasının katkısı fazla.

GeForce Now servisinin kullanıcı sayısının ilerleyen günlerde daha da artması bekleniyor olsa da 1 milyondan fazla abonenin kaçının GeForce Now hizmetini kullanmaya devam edeceğini zaman içerisinde göreceğiz. Aylık 5.49 Euro fiyat etiketi olan servisin Cyberpunk 2077 oyununun çıktığı gün serviste oynanabilir olacağını da hatırlatmakta yarar var.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol