Gears 5’te Arcade Modu’da Yer Alacak!

Gears 5 içerisinde Arcade modu da yer alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Xbox One ve PC platformu oyuncuları tarafından merakla beklenen Gears 5 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 10 Eylül 2019’da lansmana çıkacak olan yapım, çok oyunculu yapısını daha ilgi çekici bir hale getirmek için Arcade modunu duyurdu.

blank

Xbox Game Studios’un 2019 model oyunu olacak olan yeni Gears oyunu Gears 5 yakında karşımıza çıkacak. Zengin yapısına ek olarak oyunculara farklı oyun modlarını da oynama fırsatı verecek olan yapım bugün yeni bir modunu duyurdu. Arcade modu olarak karşımıza çıkacak olan yeni mod oyunun çoklu yapısını bizlere sevdirecek.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Gears 5’in yeni bir modu tanıtılmış ve bu mod oyunun çoklu yapısını ön plana çıkaracakmış. Arcade modu olarak duyurulan yeni oyun modu rekabetçi yapısı ile oyuncuları tatmin etmeye çalışacak. Bu modda oyunculara benzersiz görevler sunulacağı gibi, tek oyunculu modu oynayan oyuncular için adeta bir köprü görevi görecekmiş.

Arcade modunda oyuncular aktif ve pasif yetenekler ile karşılaşacak, yeni silahlar kullanabilmek için kendilerini geliştirecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol