Gears 5’in Boot Camp Modu Gösterildi!

Gears 5'in eğitim modu gösterildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyun dünyasının efsanevi serisi olarak bilinen Gears yakında yeni bir oyunu ile karşımıza çıkacak. Şu sıralar Steam’de ve Microsoft Store’da sergilenen yeni oyun, 10 Eylül’de lansmana çıkacak. Yeni bir video alan yapım Boot Camp adındaki eğitim modunu oyunculara gösterdi.

blank

Serinin en yeni oyunu olarak Eylül’de Xbox One ve PC platformuna çıkacak olan Gears 5 farklı oyun modlarını karşımıza çıkaracak. Alışılmışın dışında bir atmosfere sahip olacak olan yapımda farklı modlara ek olarak heyecan verici bir oynanış karşımıza çıkacak. Henüz ön siparişlere açılmayan yapım yeni videosu ile oyunculara modlarından bir tanesini gösterdi. Boot Camp adında yayınlanan video da oyunculara eğitim modunda onları nelerin beklediği gösterildi.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olacak olan oyun yeni videoda oldukça gerçekçi bir atmosferi bizlere gösteriyor. Eğitim modu ile uçan araçları nasıl vuracağğımızı, nasıl nlardan gizlenebileceğimizi gösteren videoda oyun içerisine dair bir çok detaya ulaşabileceğiz.

Eğitim modunda oyunculara yapabilecekleri herşey gösterilecek ve oyuncular daha çabuk oyuna adapte olabilecekler.

Eğitim videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol