Galaxy S21 FE Basın Görselleri Sızdırıldı

Samsung’un çıkıp çıkmayacağı konusunda çeşitli haberle gündeme gelen akıllı telefonu Galaxy S21 FE yeni bir sızıntı ile karşımızda.

Güney Kore merkezli Samsung bilindiği üzere bir süredir Fan Edition ya da FE modeli tanıtıyor. Samsung’un FE modeli Galaxy S21 için duyurulmamıştı. Pek çok kişi telefon hakkında ümidini kesmiş olsa da Galaxy S21 FE basın görselleri ile kendini gösterdi.

Galaxy S21 basın görsellerine bakıldığında telefonun çıkacağını söyleyebiliriz. Ayrıca görsellerle birlikte telefonunu tasarımı da gün yüzüne çıkıyor.

Galaxy S21 FE Basın

Galaxy S21 FE Basın Görselleri Telefonunun Tasarımına Işık Tutuyor

Samsung’un bir ara iptal ettiği düşünülen Galaxy S21 FE modeli, Samsung CEO’su Roh Tae-moon’un çabası sonrasında yeniden gündeme gelmişti. 2022 yılı başında duyurulması beklenen Galaxy S21 FE basın görselleriyle karşımızda.

Gelen bilgilere göre sadece Avrupa pazarında satışa sunulacak olan akıllı telefonunun ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

galaxy s21 fe basin gorselleri sizdirildi 3

Samsung Galaxy S21 FE Hakkında Bilinenler

6.4 inç büyüklüğünde 1080 x 2340 piksel çözünürlük sunan Super AMOLED ekran ile gelecek olan akıllı telefonun Galaxy S21 modelinden biraz daha büyük ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz.

Gücünü Qualcomm Snapdragon 888 ya da Samsung Exynos 2100 işlemcisinden mi alacağı şimdilik bilinmeyen modelin Avrupa pazarında satışa sunulacak olması Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisiyle geleceği ihtimalini güçlendiriyor. Model RAM tarafında 6 GB / 8 GB seçeneğine sahip olacakken depolama alanı tarafında 128 GB / 256 GB depolama seçeneği sunacağı belirtiliyor. Fiyatı henüz belli olmayan akıllı telefonu modelinin 25W hızlı şarj adaptörüyle kutusundan çıkacağı ve 4.500 mAh kapasiteli bir batarya ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol