Galaxy S20 FE Canlı Olarak Görüldü

Samsung’un ülkemizde de satışa sunulacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S20 FE modeli canlı olarak görüldü.

Samsung’un önümüzdeki günlerde duyurusunu gerçekleştireceği yeni amiral gemi modeli olan Galaxy S20 FE modeli ilk kez canlı olarak görüldü.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un 23 Eylül tarihinde duyuracağı ve ülkemizde de satışa sunulacak olan Galaxy S20 FE modelinin tasarımı ortaya çıktı. Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 tasarımına benzer bir tasarıma sahip olan ve kamera tarafında daha küçük lenslerin bulunduğu bir kamera modülüne sahip olan Galaxy S20 FE modeli plastik bir kasa ile birlikte geliyor. Galaxy S20 FE modelinin ekranı ise delikli bir ekran tasarımına sahip.

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri

6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan 120 Hz ekran yenileme hızına sahip bir ekran ile birlikte gelecek olan Galaxy S20 FE modeli gücünü Qualcomm Snapdragon 865 ve Exynos 990 işlemciden güç alacak. 6 GB RAM / 8 GB RAM ile desteklenecek olan model 128 GB depolama alanına sahip olacak. Galaxy S20 FE modelinin bu depolama alanı microSD hafıza kartı ile arttırılabilecek.

Arkasında 12 megapiksel geniş açı + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameradan oluşan üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecek olan Galaxy S20 FE modelinin ön kamerası ise 32 megapiksel çözünülüğünde olacak. Galaxy S20 FE modeli 25W hızlı şarj desteğine sahip 4.500 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol