Galaxy M51 ve Galaxy M31S Yolda

Galaxy M51 ve Galaxy M31S geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı telefon modelleri, Galaxy M51 ve Galaxy M31S modelleri yolda. İşte Samsung’un yeni akıllı telefon modellerinin özellikleri ortaya çıktı.

blank

Giriş ve orta segment akıllı telefon modellerine yenilerini eklemeye devam eden Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonları olanSM- M515F model numarasına sahip Galaxy M51 ve SM-317F model numarasına sahip Galaxy M31 üzerinde çalışıyor.

Galaxy M51 ve Galaxy M31s Özellikleri

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung kısa süre içerisinde yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak. Samsung’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Galaxy M31s modeli önümüzdeki hafta ya da Haziran ayının başında duyurulacakken, Galaxy M51 modeli ise Haziran ayının sonunda duyurulacak. Gelen bilgilere göre her iki model de dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak.

Galaxy M31S ve Galaxy M51 modellerinin ana kamerası 64 megapiksel çözünürlüğünde Samsung ISOCELL GW1 sensörüne ev sahipliği yapacak. Galaxy M51’in birkaç ay önce ortaya çıkan ve üç arka kameraya sahip olduğunu gösteren render görsellerinin ise yanlış olduğunu yapılan bu paylaşımlarla görmüş oluyoruz.

128 GB depolama alanı ile birlikte gelecek olan Galaxy M51 ve Galaxy M31S modelinin 64 GB depolama alanı seçeneklerinin de olacağı düşünülüyor. Galaxy M51 modelinin ekrandan parmak izi okuyucusu ile birlikte geleceği de gelen bilgiler arasında.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol