Free Fire – Battlegrounds Güncellendi!

Mobil platformun Battle Royale oyunu Free Fire – Battlegrounds güncellendi.

Android ve İOS platformunda yayınlandığı günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Free Fire – Battlegrounds, Battle Royale modunu mobil platformda en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Android ve İOS platformu için geçtiğimiz aylarda yayınlanan Free Fire – Battlegrounds milyonlarca oyuncuyu ortak bir çatı altında toplamaya devam ediyor. Garena İnternational tarafından yayınlanan başarılı oyun günümüzün popüler oyun modu olan Battle Royale modu ile oyuncuların karşısına çıktı. PUBG’ye benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken oyunda karakter oluşturabiliyor, kişiselleştirebiliyor ve yeteneklerini yükseltebiliyoruz. Bayanlara ve erkeklere özgü modellemelerin yer aldığı oyunda gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncularla mücadele ediyoruz.

50 farklı oyuncunun aynı haritada yer aldığı oyunda giriş aşaması PUBG’de olduğu gibi uçaktan haritaya atlayarak başlıyor. Oyuncular haritaya indiklerinde silahlar arıyor ve aldıkları silah sonrasında da aksiyon keyfi başlıyor. Oldukça zengin bir içerik sunan mobil oyun, 10 dakikalık maçlara ev sahipliği yapmaktadır. 10 dakika içerisinde oyuncuların birbirlerini bulabilmesi için harita giderek küçülmektedir. Çarpıcı grafiklere sahip olan oyunda basit kontrol seçenekleri bulunmaktadır. Yani oyuncular karakterlerini kolay bir şekilde yönlendirebiliyor ve mücadele edebiliyorlar. En son güncellemesini iki gün önce alan oyun hatalardan arınmış ve yeni içerikler ile oyunculara sunulmuş durumda.

Free Fire – Battlegrounds’u Android ve İOS platformuna indirebilir ve oynayabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Guzzle

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol