FRAG Pro Shooter Başlangıç Rehberi

FRAG Pro Shooter isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

FRAG’da düşmanlarınızı alt etmek için mümkün olan en iyi takımı kurarken bir atış ve strateji oyununda gerçek oyuncularla karşılaşacaksınız. En güçlü takımı alın ve raundu kazanmak için düşman hedeflerini avlayın. FRAG’da düşmanları avlamak için ihtiyacınız olan temel ipuçlarına da ihtiyacınız olacak tabi ki. Her karakterin farklı bir çekim tarzı ve farklı bir özel yeteneği var. Kullanılan silahların türünü ve en iyi nasıl kullanılacağını ve yeteneklerinin nasıl kullanılacağını ayrıntılı olarak bilmelisiniz.

Örneğin, yavaş hareket eden roketlerin en iyi şekilde düşmanların ayaklarına nişan almak olduğunu çabucak öğreneceksiniz. Diğer silahlara da bakmaya değer. Buradaki genel fikir, düşmanınızın hareket ettiği yerin hemen ilerisine nişan almak, onları vurabilmektir. Öte yandan tabancalar, daha geleneksel bir vuruş tarama tekniği kullanarak düşmanları anında vuruyor gibi görünüyor. Böylece tabanca veya diğer isabetli silahları kullanan karakterler, çok az endişe duyarak düşmanları hedef alıp ateş edebilirler.

Sonra düşmanları dondurmak, uzak mayınlar yerleştirmek, jetpack’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere yetenekler var. Tabii ki, her birinin kendi yardımcı programları vardır. Uzaktaki mayınlar duvarlara yerleştirilebilir ve düşmanlar kovalarken veya rampalarda veya düşman hedeflerinin yakınındayken yere yatmak için harikadır. Bu arada Jetpack’ler, ateş altındayken çok hızlı kaçış sağlar veya üçüncü ve son hedeflerine ulaşmak ve kazanmak için doğrudan düşman kulesine uçmak için yararlı olabilir.

FRAG Pro Shooter Başlangıç Rehberi isimli konumuzda temel bilgileri öğrenecek ve oyunda daha rahat hareket edeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

FRAG Pro Shooter baslangic rehberi 2

FRAG Pro Shooter Başlangıç Rehberi

Siper arasında dolaşın ve düşmanlarınızı vurarak, elbette, yine de hasar vermeyi başarırken siper alın. Saldırı becerilerinize uyum sağlayan bir düşmanı bile rahat vurabilirsiniz. Garip açılardan hedefleri vurmak gibi, burada inanılmaz derecede faydalı bir taktik. Esasen, size vurmayı mümkün olduğunca garip hale getirmek için tüm sahne bilginizi kullanmak istiyorsunuz ve düşman hedeflerinin yakınında, arka saldırıları imkansız kılmak için küçük binanın hemen dışında, rampada durabilirsiniz.

Düşmanın üç hedefi var. Senin gibi. İkisi küçük binalarda, biri de haritanın hemen arkasındaki kulede. Hasar vermek ve oyunu kazanmak için bunlara ateş etmek isteyeceksiniz. İki hedefi yok ettiğinizde, bariyerler açılır ve düşmanınızın kulesine tırmanmanıza ve çok daha fazla sağlığa sahip olan son hedeflerini vurmanıza izin verir. Bunu kaldırırsan kazanırsın. Jetpack’ler yükselişi kolaylaştırırken uzak mayınlar sırtınızı korumak için kullanılabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol