Foxhole Oyuncuları Organize Olarak Lojistik Grev Başlattı

Savaş oyununda bir lojistik grev demek ön cephedeki oyunculara cephane ve ekipman ikmali yapılamaması demek.

Foxhole‘daki 1.800 lojistik oyuncusundan oluşan bir sendika benzeri örgüt, lojistik sistemle ilgili sorunları vurgulamak için oyun içi bir genel grev yapma yöntemine başvurdu, yani ön saflardaki askerler çözülene kadar yeniden ikmal için mücadele edecek.

Grev, yaklaşık 1.800 oyuncudan oluşan üyelerinin, geliştirici Siege Camp oyunun lojistik sistemiyle vurguladığı sorunları çözene kadar Foxhole’da lojistik rol oynamayı reddedeceğini açıklayan Logistics Organisation for General Improvement (LOGI) tarafından düzenlendi.

Foxhole’da 1800 Oyuncu Grevde

Foxhole

Foxhole, savaşların uzun süreler boyunca yürütüldüğü MMO tarzı bir savaş oyunu. Oyun ayrıca cephane ve kaynaklara da çok önem veriyor ve bu savaşların ön saflarında savaşan oyuncuların başarılı olmayı umuyorlarsa lojistik ekipleri tarafından yeniden tedarik edilmesi gerekiyor.

LOGI tarafından düzenlenen genel grev, 1.800 özel lojistik oyuncusunun tedarik zincirini çalışır durumda tutmak için üzerine düşeni yapmaktan vazgeçeceği anlamına geliyor. Haberimiz sırasında, şu anda Foxhole’da 1.300 oyuncu mevcuttu, bu nedenle oyun topluluğu için bu cidden önemli bir grev.

Foxhole

Oyunda Squashyhex adını kullanan bir LOGI temsilcisi NME‘ye, grevin etkileri mevcut savaşa birkaç gün kala tam olarak ortaya çıkmayacak olsa da, “ön cephelerdeki ekipman taleplerinde önemli bir artış gördük” açıklamasında bulundu.

LOGI, oyun topluluğuna verdiği bir mesajda, üyelerinin neden grev yaptığını açıkladı. Mektup, üyelerinin oyunun hizmet şartlarını ihlal edecek her şeye karşı “kesinlikle” bu tavrı sürdüreceklerini ve “tüm lojistik işler” için işin durdurulmasına karar verdiklerini söyledi. Siege Camp, LOGI’ın vurguladığı lojistik sorunlardan bazılarının nasıl ele alınabileceğine ilişkin tartışma taleplerine henüz yanıt vermedi.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol