Forza Horizon 5’in Haritası Ortaya Çıktı

Microsoft, Forza Horizon 5'in haritasının tam boyutunu oyuncular ile paylaştı. Önceki oyundan yüzde 50 daha büyük olacak.

Microsoft ve Playground Games, Forza Horizon 5‘in tam haritasını paylaştı. Ayrıca geliştirici ekip, aşağıda bulabileceğiniz üç yeni oyun içi ekran görüntüsü paylaştı.

Forza Horizon 5’te oyuncular, dünyanın en iyi yüzlerce otomobilinde sınırsız, eğlenceli sürüş deneyimiyle Meksika’nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzaralarını keşfedecek.

Ek olarak, Forza Horizon 5 fotogrametriden faydalanacak. Bu nedenle, oyunun çoğu yüzeyi son derece ayrıntılı dokulara sahip olacak.

Forza Horizon 5

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla Forza Horizon 5, ForzaVista’da yalnızca Işın İzleme özelliğine sahip olacak. Bu, temel olarak, oyun oynarken herhangi bir Işın İzleme efektine sahip olmayacak. Üstelik oyun, modları resmi olarak desteklemeyecek.

Forza Horizon 5, bu kasım ayında piyasaya çıkacak ve PC ile Xbox arasında çapraz oynamayı destekleyecek. Sistem gereksinimlerine göre, PC oyuncuları en az 8 GB RAM, Intel i3-4170 veya Intel i5 750 ve NVidia 650Ti veya AMD R7 250X’e ihtiyaç duyacak. Oyun ayrıca en az 80 GB boş sabit disk alanı gerektirecek.

Forza Horizon 5, Işın İzleme efektlerini destekleyecek ve fotogrametriden yararlanacak. Gördüğümüz kadarıyla, bu yeni Forza oyunu gerçekten etkileyici görsellere sahip olacak.

Forza Horizon 5 1 1

Forza Horizon 5 ile Meksika’yı Keşfedeceğiz

Oyun bizi Meksika’ya bir yolculuğa çıkaracak. Bu, serinin tarihindeki en kapsamlı harita olacak, Forza Horizon 4’te bulunandan yaklaşık yüzde 50 daha büyük. Çöller, yağmur ormanları, antik kalıntılar, devasa kanyonlar, pitoreskler oyunda yer alacak. PĞlajların yanı sıra yerleşim yerleri, kasabalar ve büyük Guanajuato şehri de oyunda olacak. Ek olarak, serinin tarihindeki en yüksek nokta olan bir yanardağın tepesine de çıkabileceğiz.

FH5, değiştirilmiş olan dördüncü bölümden bilinen değişen mevsim sistemini de içerecek. Bu sefer, hava koşulları tüm harita için evrensel olmayacak. Örneğin, kar yağışı yalnızca seçilen konumlarda meydana gelebilecek. Ayrıca Meksika, kum fırtınaları ve yoğun tropik fırtınalar gibi daha önce görülmemiş şiddetli hava olaylarıyla FH4 İngiltere’den tamamen farklı bir iklime sahip olacak.

Forza Horizon 5

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol