Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite Sheet Music Yerleri Nerede?

Yeni Fortnite görevi nasıl yapılır?

Fortnite Sheet Music yerleri nerede? Eğer sanal bir maestroysanız ya da sadece yeni Fortnite görevlerini yerine getirmek istiyorsanız, Fortnite Sheet Music yerlerine ihtiyacınız olacak. Epic Games bu görevi zor olarak değerlendirebilir fakat amacımız size yardım etmek.

Fortnite Battle Pass’de tipik olarak 4 görev yer alıyor. Aynı zamanda 3 tane de ücretsiz görev bulunuyor. Fortnite Sheet Music yerleri premium tarafta olduğundan, yapabilmek için Battle Pass’e ihtiyacınız var.

Fakat artı yönüyle bu gerçekten de zor bir görev. Tamamladığınızda ödül olarak sekiz tane Battle Stars alıyorsunuz. 4 aşamadan sonra görev tamamlanıyor ve kazandıklarınızla Fortnite skinleri ya da başka ödülleri açabiliyorsunuz. Üstelik Fortnite Sheet Music yerlerini bilirseniz görevi de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Fortnite Sheet Music Yeri

Bu görev toplam 4 aşamadan oluşuyor ve her biri 2 Battle Stars veriyor. Dört aşamanın ikisinde Sheet Music bulmanız ve ardndan piyanolarda bunları notaya dönüştürmeniz gerekiyor. Toplam 2 piyano ve 2 Sheet Music yer alıyor.

Aşağıdaki haritada hem piyano, hem de Fortnite Sheet Music yerlerini bulabilirsiniz. Görevde herkese bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>