Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite Kreatif Modu Tanıtıldı

Yeni Fortnite modu tanıtıldı.

Oyun dünyasının popüler battle royale yapımı Fortnite’da yenilikler sürüyor. Bugün ise Fortnite’çılar için sevindirici, yeni haberlerimiz var. Oyunda yedinci sezon yaklaşırken, beraberinde önemli yeniliklerle geliyor. Bugün de nihayet Fortnite Kreatif Modu tanıtıldı ve oldukça heyecanlandıran özelliklere sahip.

Fortnite Kreatif Modu Nedir?

6 Aralık 2018 tarihi itibariyle Fortnite’ın aksiyon dolu dünyası değişiyor ve artık bambaşka bir deneyim sunacak. Fortnite Kreatif Modu sayesinde arkadaşlarınızla beraber yeni oyunlar tasarlayabilecek, oyunun adası etrafında yarışlar yapabilecek ya da kendi rüyanızdaki Fortnite dünyasını sıfırdan inşa edebileceksiniz. Tüm bu tasarımlar kaydedilecek ve size ait bir adada olacak.

Savaş Bileti (Battle Pass) sahibi olan oyuncular yedinci sezonun ilk haftasından başlayarak kendi adalarına erişim sağlayabilecekler. Bu erken erişim haftası olarak adlandırılacak ve aynı zamanda arkadaşlarınızı da davet ederek adanızda konuk edebileceksiniz. 13 Aralık’tan sonra ise diğer bütün oyuncular kendi özel adalarına erişebilecek ve herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Ayrıntılı bilgi ise aşağıdaki videoda verildi:

Fortnite Kreatif Modu şimdiden heyecan verici duruyor fakat tamamlanması için biraz daha zamana ihtiyaç var. Sıradaki güncellemelerle bu mod geliştirilecek ve zamanla daha stabil hale gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>