Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Ekibi Tatile Girdi!

Fortnite ekibi 2 hafta tatile girdi.

Battle royale modu ile 2017’den bu yana milyonlarca oyuncunun gönlünde taht kuran Fortnite büyük bir başarı elde etmişti. Geçen yıl ücretsiz olarak oynanıp en çok oyun içi gelirlere sahip olan Fortnite ekibine kısa süreli tatil izni verdi.

Dün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz gelişmeye göre Fortnite ekibi ilk kez tatile çıkma kararı almış. Yapılan haberin detaylarına göre, Epic Games Fortnite’ın Kuzey Carolina’daki Cary stüdyosuna tatil imkanı sağlamış. Belirtilen stüdyo 24 Haziran – 08 Temmuz 2019 tarihleri arasında kapalı olacakmış. İki hafta boyunca izinde olacak olan geliştirici ekip döndüğünde oyunculara yeni içerikler üretebilmek için çalışmaya devam edecekler.

Geliştirici ekip yaptığı açıklama da , “Bu haftanın ardından, Epic ofisi 24 Haziran – 8 Temmuz tarihleri ​​arasında kapalı olacak. Bu süre zarfında, resmi bir Fortnite Yarışması Turnuvası olmayacak. Geri döndüğümüzde, bir sonraki ödüllü turnuvamız 13 Temmuz’da bir Trios turnuvası olacak” diyor.

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında personeline 2 hafta izin veren Epic Games bu yönü ile diğer oyun firmalarına da örnek oluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol