Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı

Fortnite, Android Platformu İçin Google Play’de Yayınlanmayabilir!

Fortnite Android platformu için mağazada yer almayabilir.

Tüm dünyayı kasıp kavuran Fortnite, mobil platformlarda da ilgi odağı haline geldi. İOS platformunda 100 milyon indirmeyi geride bırakan yapım, yaz aylarında da Android platformuna çıkış yapacak.

İOS platformunda kısa bir süre içerisinde 100 milyon indirmeyi geride bırakan Fortnite aldığı güncellemeler ile adından söz ettiriyor. Son aldığı güncelleme ile oyunculara en sevilen modunu yeniden sunan yapım yüzleri güldürerek kitlesini artırmaya devam ediyor. Android platformunda başarılı olacağını düşünen Epic Games, yaz aylarında Fortnite’ı Android oyunculara sunarak yüzleri güldürmeyi hedefliyor.

Bugün ortaya çıkan detaylar Android kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor. Bugün gelen haberlere göre Fortnite’ın Android sürümü Google Play’de yer almayabilirmiş. Yani Epic Games, Fortnite’ın Android sürümünü kendi web sitesi üzerinden yayınlayabilirmiş. Tabii şuan için bunlar ihtimaller arasında. Eurogamer ve VG247’de yer alan bilgiler de bu haberi doğrular nitelikte detaylara sahip.

Eurogamer tarafından yayınlanan ekran görüntüleri de bu teoriyi doğrular nitelikte özellikler taşıyor. Yaz aylarında çıkış yapacak olan mobil sürüm Android kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol