Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Altın Balonlar Nerede?

Fortnite altın balonları patlat görevi nasıl yapılır?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fortnite’da altın balonlar nerede? Normalde Fortnite’da gözükmeyen bu nesneler, oyunun haritasına yerleştirildi ve oldukça da hassaslar! Görev olarak ise 10 adet altın balonu patlatmanız gerekiyor. İşinizi kolaylaştırmak için de size kısa bir rehber hazırladık.

Dediğimiz gibi toplam 10 balon bulunuyor ve bunların hepsini bulup patlatmanız gerek. Haritanın farklı yerlerine, yüksek veya alçak bölgelere konuşlandırılan bu balonları herhangi bir menzilli silahla patlatabilirsiniz. Genellikle yüksek yerlerde oldukları için elinizde mutlaka bir silah olsun. Fakat bazı balonlar nesnelerin arkasına gizlendiği ya da kapalı yerlerde tutulduğu için yolunuzu açmanız da gerekecek.

Diğer yandan isimlerinin aksine Fortnite’da altın balonlar mavimsi renge sahipler ve parlak, yansıma yapan bir yüzeyleri var. Paradise Palms gibi kurak bölgelerde dahaç ok göze çarpıyorlar. Karlı haritada ise bulmak biraz daha zor olabiliyor. Neyse ki sizler için hepsinin yerini belirledik ve haritada işaretledik.

Fortnite Altın Balon Yerleri

Toplam 10 altın balon var ve bunlar haritada karışık yerlere saçılmışlar. Aşağıdaki harita ve ekran görüntüsünde tamamının yerini net bir şekilde gösterdik. Ayrıca belirttiğimiz gibi balonları patlatması son derece kolay. Bu yüzden işinizi hızlıca bitirin ve dikkat çekmeden bölgeyi terk edin deriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol