Fortnite 19.01 Güncelleme Notları

Epic Games’in sevilen Battle Royale oyunu olan Fortnite’a tatil dönemi öncesi yeni bir güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile yaklaşan kış festivalinin duyurusu yapıldı.

Kısa bir süre önce Epic Games, sevilen battle royale oyunu olan Fortnite’ın yeni 3. Bölüm 1. Sezon başlangıcını yapmıştı. 2021 yılını noktalamaya yaklaştığımız bu günlerde Fortnite yeni bölümün ilk güncellemesini yayınladı.

Yeni sezon ile birlikte Fortnite, Epic Games’in etkileyici grafikler içeren son oyun motoru sürümü olan Unreal Engine 5’e geçiş yapmıştı. Fortnite 19.01 güncellemesi, tatil dönemi öncesinde geliyor ve oyunda yer alan hataları düzeltiyor. Yeni güncelleme ayrıca Fortnite’ın gelenekselleşen “Kış Festivali Etkinliği” ile oyunculara ücretsiz sunulacak olan yeni içerikleri müjdeliyor.

Fortnite 19.01 Güncellemesi Can Sıkan Hataları Gideriyor

Fortnite 19.01 Güncelleme

Fortnite 19.01 güncelleme notlarına baktığımızda, Kış Festivali etkinliğinin kısa bir süre içerisinde başlayacağını görüyoruz. Etkinliğe dair daha fazla bilgi vereceğini açıklayan Fortnite geliştiricileri, oyuncuların yeterli seviyeye ulaşması durumunda Harikulade Aşama tarzlarını açmaya başlayabileceğini duyurdu. Yeni güncelleme ayrıca can sıkan hataları gideriyor.

3. Bölüm: 1. Sezon Harikulade Aşama Tarzları

3. Bölüm: 1. Sezon bonus kıyafet tarzları, 100. aşamayı geçen oyuncular için Savaş Bileti sekmesinin Bonus Ödüller bölümünde bulunuyordu. v19.01 ile daha fazla bonus tarz eklendi. Bu sezonun Harikulade Aşama tarzları! Bu sezon 140. aşamadan sonra ilerleme kaydederek Zırhlı Büyücü, Yalnız Samuray, Teğmen Lama, Uzaylı Motorcu ve Spider-Man için Negatif Işık, Kızıl Karanlık ve Altın Gerçeklik Harikulade Aşamalarını açın.

Dengeleme Değişiklikleri

Deşici Hafif Makineli Tüfek

fortnite 1901 guncelleme notlari 3
  • Deşici Hafif Makineli Tüfek’in cephane miktarı, artık şarjör değiştirme animasyonunda daha erken güncelleniyor.

Avcı Sürgülü Keskin Nişancı Tüfeği

fortnite 1901 guncelleme notlari 4
  • Avcı Sürgülü Keskin Nişancı Tüfeği’nin cephane miktarı, artık şarjör değiştirme animasyonunda daha erken güncelleniyor.

Ciddi Hata Düzeltmeleri

Bölünmüş Ekran devre dışı bırakmamıza sebep olan bir hata

  • Not: düzeltildi. Bölünmüş Ekran yeniden etkinleştirildi.
  • Birden fazla takım arkadaşı Canlandırma Minibüsleriyle etkileşime girdiğinde, minibüslerin bazen oyuncuları canlandırmamasına sebep olan bir hata düzeltildi.
  • Kayma, süzülme ya da yırtık kullanma gibi bazı durumlarda ekranın istenenden daha fazla titremesine neden olan bir hata giderildi.

Not: Bu yamada, oyuncuların Spider-Man’in Ağ Atıcıları’nı kullanırken zıplatan ağlara çarptığında ağ atıcıların kesintiye uğraması sorununun farkındayız. Bu sorun v19.10 güncellemesiyle giderilecek. Fortnite 19.01 güncelleme notlarının tamamına bu linke tıklayarak ulaşabilir ve Fortnite’ı ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol