Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’ın Yeni Sezonu Tanıtıldı

For Honor'ın yeni sezonu tanıtıldı.

Ubisoft’un geliştirdiği ve yayınladığı dünya’da milyonlarca oyuncusu olan For Honor’ın Year 4 Season 5’si tanıtıldı. For Honor’ın yeni sezonu için Tyranny’nin hikayesinin fragmanı’da yayınlanmış oldu. Yeni sezon 11 Haziran 2020 tarihinde başlayacak.

For Honorın Yeni Sezonu Tanıtıldı

For Honor, Ubisoft’un en sevilen oyunlardan biri olmaya devam ederken, dün itibariyle geliştirici oyunun yeni sezonunu tanıttı. Ubisoft açıklamada “Wyverndale Ateşkesine son vermek için güçlü bir tehdit geliyor. Kim böyle kırılgan bir umudu rahatsız etmeye cesaret edecek?” diye yazdı.

For Honor’ın yeni gelecek olan sezonu ile birlikte oyunda daha öncede bulunan Metal Trials geri dönecek. Ubisoft ayrıca oyuncuların Bo7 turu kazanması durumunda boss’lardan ekstra bonus alınacağını söyledi. Ayrıca oyuna eklenmiş olan Test Your Metal özelliği ile birlikte oyuna ayrı bir hava kattı.

Centurion yeniden çalışması da ilk gün geliyor ve Ubisoft, bu süreçte geri bildirim yapan topluluğa teşekkür etti. Yakında ayrıntılı değişiklikler yayınlayacak. Bu yeni gelecek olan sezon ile birlikte bir de yeni karakter gelecek ancak yeni karakterin gelişini 6 Ağustos 2020 tarihine kadar beklemek zorundayız.

Tyranny’nin tanıtım fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.