Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’a Korsan Karakter Ekleyen Güncelleme Yayınlandı

For Honor, beşinci yılın son sezonunun son güncellemesi ile Korsan karakterini oyuna ekledi.

For Honor beşinci yılının son sezonuna girerken, Ubisoft’un tarih boyunca savaşçıları ve dövüş stillerini bir araya getiren popüler dövüş oyunu hiçbir yavaşlama belirtisi göstermedi. Oyunun Aralık ayının başlarında piyasaya sürülen Frozen Shores genişlemesi, uzun süredir devam eden dövüş oyununu soğuk bir tundra ortamına getirdi ve daha önce beşinci yılını tamamlamak için kadroya katılan yeni bir karakteri tanıttı. Şimdi, Ubisoft’un YouTube kanalında yayınlanan yeni bir fragman, savaşa katılan en yeni sınıf olarak Korsan’ı resmen tanıttı.

For Honor‘ın Şubat 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana geçen ilk yarım on yıl boyunca oyun, kadrosuna sık sık yeni karakterler ekledi. Tam zırhlı şövalyeler ve şiddetli vikinglerden oyunun Samuray ve Wu Lin sınıflarının daha çevik ve usta dövüş stillerine kadar değişen karakterlerle oyun, şu anda her biri benzersiz oyun stilleri ve taktiklere sahip 29 karakterden oluşan bir kadroya sahip. Şimdi, sezon ön izleme fragmanında tanıtıldıktan sonra, oyun nihayet 30. karakterdeki perdeyi kaldırdı ve korsan olarak oyuna katılmak için orta çağ savaşına doğru adım attı.

For Honor: Korsan Kahraman Duyurusu

For Honor

Perşembe günü Ubisoft’un resmi kanalında yayınlanan iki dakikalık fragman sonunda daha tanıtılan Korsan‘ı ortaya çıkarttı ve For Honor‘ın en yeni karakterini ve oyununun birçok ön izlemesini tanıtan stilize bir hikaye fragmanını tanıttı. Korsan‘ın oynanışı, kadın korsanın tabancasından kombolarına patlamaları ve ayrıca karakterin infazlarını dokuduğu kılıç ve silah oyunlarının uygun bir karışımı. Fragman ayrıca Korsan’ın yaklaşmakta olan düşman kalabalığına bir patlayıcı fırlattığı uzun menzilli bir saldırıyı da gösterdi.

For Honor‘ın en yeni karakterinin resmi tanıtımının yanı sıra, oyuncuların Korsan’ı savaşa sokabilecekleri ve cüretkar kılıç ustasının hayranlarının uzun süre beklemek zorunda kalmayacakları bir çıkış tarihi geldi. Korsan karakteri, resmi çıkış tarihi 27 Ocak olan fragmanın yüklenmesinden bir hafta sonra yayınlanacak. Korsan’ın çıkışı, For Honor’ın Xbox Game Pass’e geldiği bir sezonun kapağı olacak.

YouTube video

For Honor, diğer popüler oyunlarla çok sayıda iş birliği gördüğü için 2021, Ubisoft’un uzun süredir devam eden tarihi dövüş oyunu için hareketli bir beşinci yıldı. Ubisoft, sınırlı bir süre için oyuna bir dizi Shovel Knight temalı içerik getirmek için 2021’in başlarında Yacht Club Games ile işbirliği yaptı ve For Honor’un Halloween etkinliği, Dead by Daylight ile bir işbirliği yaptı.

For Honor beşinci yıl dönümüne yaklaşırken, Ubisoft’un dövüş oyunu için gelecek parlak görünüyor ve Korsan, oyunun imza niteliğindeki kaotik aksiyonuna yeni bir soluk getirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.