Focus Home Interactive, İsmini Değiştirdiğini Duyurdu

Fransız yayıncı, yeni adının "Oyunlarını, ürünlerini, hizmetlerini ve gelir akışlarını çeşitlendirme arzusunun temsilcisi" olduğunu söyledi.

Focus Home Interactive, son yıllarda en tutarlı yayıncılardan biri haline geldi ve A Plague Tale: Innocence, GreedFall, The Surge ve daha fazlası gibi daha küçük AA deneyimlerine odaklanarak, şirket kesinlikle kendisi için oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Yayıncı büyümeye devam ederken, kendisi için yeni bir isim duyurdu.

Focus Home Interactive, resmi olarak Focus Entertainment olarak yeniden markalandığını duyurdu. Şirket, yeni isminin “Oyunlarını, ürünlerini, hizmetlerini ve gelir akışlarını çeşitlendirme arzusunun temsilcisi” olduğunu ve aynı zamanda “Yenilikçi konseptler sayesinde öne çıkan bir editoryal politikayla desteklenen dünyanın dört bir yanındaki oyunculara benzersiz deneyimler sunma tutkusunu vurguladığını” söyledi.

Focus Home Interactive

Focus Home Interactive Neler Yaptı?

Focus Entertainment kısa süre önce Streets of Rage 4‘ün ortak geliştiricisi ve yayıncısı DotEmu‘yu satın aldı. Focus Entertainment’ın şu anda bilinen gelecek oyunlar kataloğunun, A Plague Tale: Requiem ve Evil West gibi oyunları içerdiğini öğrendik.,

Focus Home Interactive, 1996 yılında kuruldu ve 25 yıl boyunca Fransız şirketi Cyanide ve Giants Software dahil olmak üzere birçok stüdyo ile çalıştı ancak, yukarıda bahsedilenler de dahil olmak üzere bazıları rakip yayıncılar tarafından satın alındı ​​veya kendi başlarına çalışmaya başladı.

Bağımsız ancak AA kalitesinde oyunları seven hayran kitlesi, bu firmayı yakından takip etmeye başladı. Büyük bütçeli yapımlara yakın ancak daha ucuz deneyimler yaşamak isteyen oyuncuların favorisi haline gelen firma bakalım gelecekte neler yapacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol