Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonunda! FM 25 Premier Lig Lisansına Sahip Olacak

Sports Interactive, İngiltere Premier Lig'in Football Manager 2025'te lisanslı bir şekilde yer alacağını duyurdu.

Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager serisi, ikonik serinin yeni oyunu FM 25 ile birlikte resmi Premier Lig lisansına sahip olacak. Tüm zamanların en uzun soluklu ve en başarılı video oyun serileri arasında yer alan Football Manager, belirli İngiliz kulüplerinin lisansına sahip olsa da, Premier Lig’i ‘English Premier Division’ olarak adlandırmak zorunda kalıyordu.

Bilindiği üzere FM 24‘te Brighton ve Manchester City, gerçek logo, forma ve oyuncu resimlerine sahip tek Premier Lig takımlarıydı. Şimdi ligdeki diğer 18 kulüp de herhangi bir yamaya ihtiyaç duymaksızın lisanslı bir şekilde Football Manager 2025‘te varlık gösterebilecek. Geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA, 20 kulübün tamamının FM 25’te ve gelecek oyunlarda doğru bir şekilde temsil edileceğini açıkladı.

Premier Lig Lisansı FM 25 ile İkonik Seriye Geliyor

İkonik seri zaten EFL Championship ve diğer alt liglerin lisanslara sahipti. Şimdi Premier Lig‘in de eklenmesi İngiltere’de kariyer yapmanın gerçekçiliğini büyük ölçüde artıracak. Sports Interactive başkanı Miles Jacobson, Football Manager’ın başlangıcından bu yana hep Premier League ile çalışmak istediklerini ve sonunda bunu başardıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Jacobson’ın açıklaması şöyle:

“Bu ortaklık sadece taraftarlarımıza sağlayacağı devasa oyun içi faydalarla ilgili değil, aynı zamanda Premier Lig ve kulüplerinin saha dışında yaptığı inanılmaz şeylere yardımcı olmak için bize sağladığı fırsatlarla da ilgili. Bu, son derece tutkulu olduğumuz toplum ve hayır işlerinin yanı sıra mevcut ortaklarından bazılarıyla birlikte çalışabilmeyi de içeriyor. Premier Lig’e ve alanımızdaki diğer ortaklarına, dünyanın ticari açıdan en başarılı futbol liginin resmi lisanslı bir ürünü olmamızı sağladıkları için minnettarız”

Peki, FM 25 ne zaman çıkacak? Resmi tarih henüz açıklanmadı, ancak oyunun bu yılın ekim ya da kasım aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Football Manager Oyunları Premier Lig Lisansına Sahip Olacak

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.