Flashback Remaster GOG’da Yayınlandı

Flashback yıllar sonra yine karşımızda.

Anuman Interactive bugün klasik Flashback oyununun remastered sürümünü GOG üzerinde yayınladı. Bilindiği gibi GOG’da daha çok eski oyunlar yayınlanıyor ve DRM koruması olmuyor. Tüm diğer GOG oyunlarında olduğu gibi Flashback Remastered sürümü de DRM’sız olarak GOG’da çıkış yaptı. Aynı zamanda çıkışa özel yüzde 10 indirim var ve bu yüzden 10.41 dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

Geçmişe döndüğümüzde Flashback, motion capture – hareket yakalama teknolojisini ilk kullanan oyunlardan birisiydi. Bu sayede dönemine göre oldukça gerçekçi animasyonlar içerirken, arkaplan kısmı da tamamen el çizimi grafiklerden oluşuyordu. Bilim kurgu türünde olan oyun bir zamanların en popüler yapımları arasındaydı.

Flashback Remastered sürümünde ise post-FX grafik filtreleri yer alıyor. Aynı zamanda hem ses, hem de müzik kısmı tamamen yenilendi. Yeni bir ‘Rewind’ fonksiyonu da oyuna eklenirken, ayrıca bölüm zorlukları da değiştirildi. İlk aşamada oyunu oynamakta zorlananlar için Flashback Remaster sürümünde tutorial – eğitim kısımları da olacak.

Sonuç olarak, geçmişi yad etmek isteyenler artık Flashback Remastered’ı GOG üzerinden satın alabilirler. Gelecekte belki oyun Steam’e de gelebilir. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol